Skocz do zawartości

Zachowanie tabletu...


Shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy... Kupiłem sobie tablet, niezbyt drogi na początek. I mam pytanie, poniewaz kiedy jeżdze po tablevie kursor mi zaczyna wibrowac po ekranie im mocniej przycisne tym mocniej wibruje! Mam pytanie czy to jest normalne?? Raczej nie, więc moze ktos sie z tym spotkał i może mi pomóc. Wrezultacie nie potrafie narysować zadnej prostej lini! Mam podpietą swoją starą myszke, a tej z tabletu nie uzywam. Moze cos sie gryzie tylko co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pentagram jak sądze? Oj, tez mialem kiedys taki problem...

 

Pierwsze primo to odsun tablet od: monitora, glosnikow, myszki, telewizora, lodowki, komorki itp. Jesli to nie pomoze, to pobaw sie sterownikami, pozmieniaj wszystko w ustawieniach... a jesli to nie pomoze, to znaczy ze masz wadliwy model (tak jak ja). Poczekasz 14 dni i Ci wymienią ;)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sam nie wiem ten tablet jest chyba uszkodzony :( To jest Medion MD 9570. Testowałemi mam kilka spostrzeżeń, jak rozmagnesuje monitor to taj jakby lepiej sie zachowywał, przy wibrowaniu towarzyszy ciagłe klikanie mimo iz pióro nie dotyka obszaru roboczego. Raz wibtuje po prawej raz po lewj raz wszedzie. Pracuje bezbłednie jeśli jest w powietrzu 20 cm nad biurkiem w powietrzu, troche na prawo od monitora. Mam głośniki 4+1 przy właczonych i wyłaczonych to samo! Wie ktoś moze co sie dzieje z tym wynalazkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może się dopisze tutaj zamiast zakładać nowy wątek

 

Moja sytuacja jest taka. Tablet TRUST Wirelesss design & work tablet 200. Pomimo tego że przez dłuższy czas wszsytko jakoś chodziło, to pojawiły mi się podobne problemy. Najpierw gdy klikałem piórkiem w PS to od razu pojawiało mi się w lewym górnym rogu menu zamknięcia okna. Kolejnymi problemami było zachowywanie się jak myszka, lub ciągłe pisanie pomimo tego że piórko nie dotykało TAbletu. I do tego jeszcze nie wyczuwanie grubości linii tylko albo walenie totalnie grubej, albo cienkiej. Zaznaczam że nie jest to zależne od ustawień tabletu tylko wychodzi samo z siebie losowo np. Jedna kreska gruba, druga cienka, a póxniej pisanie bez przerwy, a na koniec niby wszstyko dobrze i od początku. Po prostu nie da siepracować. Ha! no i z tym se poradźcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 wskazowki,ktore pomagaja mi,chociaz nie mialem az takich drastycznych objawow,jedynie lekkie drganie i przeskoki.A wiec 1.Wymienic "dziobek" piorka,sa zazwyczaj ze 3 w komplecie,zauwazylem ze stary sie nadtarl i to powodowalo w moim przypadku drgania. 2.Zmienic baterie w piorze,zauwazylem ze slaba bateria powoduje przeskoki. I to tyle mam nadzieje ze to komus pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Trusta design and work 400 i jesli chce z niego korzystać to nie moge dotykac klawiatury ani myszki - jesli tylko dotkne to przestaje dzialac ( tylko moge kursor przesuwac a nie dziala klikanie wciskanie ani nic ) - wtedy trzeba zrobic restarta programu i dziala do kolejnego uzycia myszki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co powoduje drganie kursora, wszystko działa wysmienicie dopóki nadgarstka nie połoze na obszarze roboczym. Jesli reke mam w powietrzu tablet zachowuje sie idealnie, ale gdy tylko połoze nadgarstek, koniec nie moge nic narysować, az mnie !@#$%^&*() bierze. Kupiłem nowy tablet i nie nadaje sie do uzytku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woznkt, właśnie ja mam dokładnie tak samo jak ty, poradziłeś coś na to? Bo tym moim pentagramowskim badziewiem nie da się absolutnie niczego narysować, podnoszenie ręki ponad tablet nie działa, wymiana baterii w piórku nie działa, nowe stery nie działają nic jak do tej pory nie dziala w tym ... No nic już się uspokoiłem:) Wziłąłem w rękę moją myszkę, ta przynajmniej działa.

 

Mw4d- hi hi, nie doczytałem, że to taki tablet;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze ja wrzuce tekst z tematu nt. problemu z moim wacomem, bo nikt mi wtedy nie odpowiedzial...

 

 

otoz... mam graphire 3 xl classic a5. Problem polega na tym, iz czasami w trakcie pracy tablet przestaje dzialac (kursor sie nie przesuwa) - tak piorko jak i myszka. Przy dotknieciu tabletu piorkiem, badz kliknieciu mysza swiatelko zmienia sie z pomaranczowego na zielone, ale tylko tyle. W windzie sie nic nie dzieje. Efekt nie znika przy wyciagnieciu i wlozeniu wtyczki do usb, ani przy zmienieniu gniazda. Problem naprawia sie sam po restarcie kompa...

 

spotkal sie ktos z takim czyms ? wiecie co moze byc przyczyna? moze to nie tablet jest palniety, a moje zlacza usb?

 

 

 

mam nadzieje ze to w miare normalne zachowanie tabletu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności