Skocz do zawartości

kolejny raz chmurki


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne kolezanki i szanownych kolegow w moim jakze juz pewnie oklepanym temacie o chmurkach :) przeszukiwalem forum na ten temat, znalazlem kilka interesujacych rzeczy ale dalej mam problem. chmurki z fireeffect'a juz mnie nie kreca. pisaliscie jeszcze ze afterburn jest bardzo dobry ale to commercial i przez to ciezko go uzyc. czy sa jeszcze jakies inne sposoby na chmurki?? ponizej zamieszczam obrazek z chmurkami jakie chcialbym osiagnac (sam zrobilem to zdjecie :).

 

dzieki z gory za wszystkie odpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Awiesz co Polik, wlasnie ci mialem pisac na twojej bitwie ze "zastanawiam sie jak zrobisz chmurki" Bo sam jeszcze nie wiem jak ja zrobie w mojej scenie, a klimatyczne niebo to podstawa :)

Ja sie pierw zorietuje czy afterburn albo pyrocluster nie ma demowersji, a w twojim wypadku jak masz takie ladne zdiecie to troche obrobki PSem i moze w post produckji je dodasz, Tylko ze musial bys dobrze dopracowac swiatlo w scenie zeby sie nie gryzlo...

No dosyc mojego postu o niczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne generuje tylko tez komercyjny:)do jakiejs gazetki slyszalem byl bryce darmo-mozna wnim wygenerowac niebo w panoramie i na sfere wrzucic-ale zaraz rozlegna sie glosy ze bryce to zabawka albo ze sie nie nadaje-ja wkazdym razie tak robie i efekty nie sa zle.....czasami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty Bryce są nie wiele lepsze od fire efect lub particleclouds. Dreamscape robi doskonałe chmurki jednak nie jest doskonały, czasami potrafi zrobić naprawdę ochydne chmury, które są płaskie i nieciekawe. Nic tak naprawdę nie zastąpi zdjęcia lub podmalówki (mate).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wiec w sumie nie ma za duzo sposobow na dobre chmury :( Jak dobre to komercyjne a fireeffect juz niestety nie starcza. Moglbym wykorzystac zdjecie ale czy to nie bedzie oszukiwanie? Wolalbym stworzyc niebo samemu ... zobaczymy czy cos zdzialam :)

 

Dzieki za wszystkie komentarze!! jak cos jeszcze wpadnie wam do glowy to piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności