Skocz do zawartości

Młody i niedoświadczony...


Bonobo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zapewnie wiele już było pisane na ten teamat i pewnie wielu takich jak ja, czyli zaczynajacych swa przygode z takimi programami jak MAX czy XSI Moje zainteresowanie tą działką a szczególnie wizualizacją wnętrz bierze się z profilu szkoły w jakiej studiuje. Bywa tak że to co mam w głowie i chciałbym przelac na papier nie zawsze jest możliwe samym rysunkiem odręcznym, który nie zawsze moze oddać klimat i konwencję tematu którym się zajmuje. Potrzebuje pomocy kogoś kto krok po kroku wprowadzi mnie w zagadnienia tych programów. Na forum znajduje się ogromna ilosć informacji, lecz jest to dla mnie niezrozumiałe i niejasne, dlatego postanowiłem napisac ten post. Jak narazie udało mi się ściagnąć XSI ver 30 dniową i poszukuje Maxa ale nie moge tego znaleść. Prosze o porady głównie dotyczące oprogramowania jak i wskazówek czym powinienem się zajać najpierw jeśli chodzi to wizualizacje wnętrz. Dzięki :)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

http://www.discreet.com

 

i zapewniam cie ze naprawde zadko komu chce sie niańczyc niemowlaczka ;] masz internet , w necie jest tyle automatycznych nianiek (tutoriali :]) ze sam jeszcze wszystkich nie obejzalem

 

http://www.google.pl

po tym jak ludzkosc wynalazla wyszukiwarki zycie stalo sie łatwiejsze ;] wpisz sobie XSI tutorials , 3d max tutorials ... znajdzie ci tego od groma

 

kolejna zecz ... nie nastawiaj sie na tutoriale po "polsku" jedyne jakie sobie mozesz znalesc sa na max3d.pl i kilka na forum3d.kom-net.pl

 

troche wlasnej interwencji w edukacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności