Skocz do zawartości

pojazd 3D: Ufo


Ufol

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu nie było...

 

Oto mój kosmiczny badziew ;) , jest troche low poly ale to nic, potem planuje zrobić tzw. statek matke, który będzie takie badziewia transportować.

 

Piszcie swoje uwagi, odrazu pisze, że żadko tu będe - mam mało czasu na maxa, wiecie szkółka i te sprawy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no coś widze że jakoś wam sie nie podoba... aż jeden post.

 

kańciasty jest i prawdopodobnie będzie do końca ponieważ nie ma być na pierwszym planie i ma być mały to chyba nie musi mieć dużo poligonów

 

poniżej zrobiłem pare działek... i to by było na tyle

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skoro nie ma powietrza to nie ma światła wolumetrucznego mi się zdaje. No chyba ze właśnie wydmuchują aliena.

A tak na serio to render 2 w ostatnim poście jest w miarę Ok. gorzej z pierwszym – zbyt nudny ten błękit na dole wydaje mi się trochę tandetny, a to brzozowe co wokół wyloty światła znacząco odbiega charakterem od reszty i w żaden sposób się z tego nie tłumaczy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ciekawy pomysł ze światłem. To że w kosmosie i nie ma wolumetrycznego światła to nic. Przecież to może być jakaś nieznana nam technologia :). Ja bym tylko jednak poprawił teksturke kadłuba z tego połatanego na jakiś w podobnym odcieniu ale jednolity, jak karoseria, będzie lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz gacu - w końcu to ufo nie :)

a co do zmiany textury... zobaczymy

shi to co tam okresliłeś jako brzozowe to miała być jakaś elektroniczna tekstura tylko źle wyszła przez światło bo na wyczucie wstawiłem dwa omni i tyle :)

postaram sie coś z tym zrobić

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności