Skocz do zawartości

Pojazd 3D: trabant


aartii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moje pierwsze proby z modelowania pojazdow - coz bylo wybrac innego, jak nie trabanta? :) Jeszcze go nie "zeszylem" po zrobieniu mirrora, stad ta szczelina przez srodek auta.

Ciekaw jestem, jak Wam sie spodoba? Zamieszczam tez siatke przed meshsmooth-em, bo chyba po tym bedzie najlepiej ocenic sama bryle. Z gory dziekuje za wszelkie komentarze.

 

ps. tekstura to parkiet... nalozylem ja przy okazji testowych renderingow do jednego projektu i tak zostalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

musze jedno tylko dodac:

 

mianowicie im wiecej edgesow kolo siebie tym trudniej otrzymac ladna ciagla powierzchnie. wiec miarkuj kazdy dodatkowy edge. czasem warto sie dluzej zastanowic jak zoptymalizowac model w trakcie tworzenia zamiast walic po kolei edge gdzie go brakuje.

 

pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ericdraven

Chłopie !!!

 

Uratowałeś mi żeycie, jestem raczej marnym użytkownikiem prg. 3dSMAX, choć to mój ulubiony program do 3d; od kilku miechów planuje zakupic trabanta kombi (!!!)

i mam pewien plan co do przeróbki tego samochodzika, ale brakowało mi modelu 3D.

Byłbym niezmiernie wdzięczny za ten model (!!!), bo nie wyobrażam sobie jakbym miał testować swoje pomysły na "żywym" samochodzie, a gdy dopracuję do w najdrobniejszym szczególe, nie omieszkam go "rozesłać po świecie", chce popracować na modelu 3D a potem go "ożywić". Zdradzę tylko że będzie to połaczenie "Obcego" z trabantem.... ale narazie to tylko w głowie siedzi i chcialbym to jakoś popchnąć do przodu. Będę wdzięczny za udzielenie mi takiej pomocy ( w postaci modelu ). do innych celów nie zamierzam go urzywać.Mam też zamiar spisywać historię powstawanie moejego trabanta, ale jeszcze nie wiem gdzie, napewno to troszkę nagłośnie na stronach trabanciarzy !!!

Z góry DZIĘKI

 

ericdraven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szefuncio a po co robic mirror a potem go sklejac? w opcjach masz symmetry (tam gdzie mesh smooth dodajesz) o wiele prostrze, sam ci laczy elementy i na bierzaco robi update

 

a tak pozatym to mam nadzieje ze zrobisz trabanta fullwypas..

 

P.S. pierwszy raz za "kulkiem" siedzialem wlasnie w trabancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności