Skocz do zawartości

okładki dvd


Rekomendowane odpowiedzi

pamiętacie filmy kabaretów zielonogórskich i całego polskiego zrzeszenia ... no wiec miałem przyjemnosc robienia okładek na dvd (rysunki i lejałcik)do tych filmów ...w 2003 nakrecili baśń o ludziach stąd z młodym sthurem i starszym juz tymem ;P o którym głośniej zdziebko było ... a w kolejnosci od góry robin hood, doktor jakyl i..., nakręceni i wersja która nie wskoczyła bo została niezrozumiana ;) i ostatni wyzej wymieniony baśń o ludziach stąd...

poz

 

r4.jpg

 

d2.jpg

 

n3.jpg

 

n3a.jpg

 

b1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

master!

co mam ci powiedziec ;)

generalnie layout fajny, ten papier pakowy i w ogole - moim zdaniem dobrze sie komponuje z "tematyka"

skoro chciales zebym powiedzial jakie mam ale, bo reszta ludzi pewnie bedzie juz tylko chwalic to mowie:

text z tyłu troche sie odcina -wyglada jakby byl sztucznie wklejony w przeciwienstwie np do rysunkow co widac ze sa wklejone ale tak fajniej ; )

no i tentext co z tylu okladek jest , to moze i chciales tak specjalnie ze niby przyciety jest od gory, ale jak okladki wloza w opakowania to serio troche go tam utnie

 

no a poza tym gratuluje pracki,

"poszlo jak po masle" :D

 

ps obrazki dodajesz jako attachment/załącznik dodaj 1 den i sie pokaze (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne rysunki, wreszcie typo ktore nie razi :P

nie podobja mi sie tylko te brazowe "plamy" (nie mam pojeci co to mialo byc wiec nie wiem jak to nazwac ;)

ladne kolory....chyba Twoj najlepszy projekt jaki widzilem

(taki pozytywny post z okazji Twojego swieta :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki boba codo wciecia papieru, ze nie zostawilem marginesu nic sie nie przejmuj dvd maja inna konstrukcje przypatrz sie w jakis empikach albo cus :P

co do tekstu to i odcina sie ale ta tytolarna czcionka bylby nie czytelny i odgornie stwierdzono ze taki bedzie czytelniejszy i good

 

peter to najmilszy prezent jaki mogles mi chlopie dostarczyc :*

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor ...błąd wynika stąd, że materjały jakie dostałem miały pisownię na grzbietach właśnie taką jak zrobiłem... ale rzeczywiście profeski są odwrotnie dziekuję za zwrócenie uwagi i już poprawiam

 

no już nie bocz się gumibumi, buziaki mała :**

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności