Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW M6


mega

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musze mowic ze to moje pierwsze kroki w maxie bo widac to po tym co pokazuje, zaczelem robic siatke kolejny raz z rzedu i znow czytajac inne watki i przegladajac inne siatki dochodze do wniosku ze chyba nic z tego nie bedzie.

 

No nic to tyle, powiedzie gdzie robie bledy ze mi to nie wychodzi tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Skoro to twoje pierwsze kroki to proponowlbym ci dac sobie spokuj z samochodem bo to jak porywanie sie z motyka na slonce.Sam probowalem ale to mnie przeroslo.Sprobuj lepiej opanowac jak najwiecej opcji swojego programu i modeluj na poczatek latwiejsze obiekty.To moje zdanie.Dziekuje za uwage.

 

A co do samochodzika to widze ze chyba siatke zle ukladasz, ale ja tam sie narazie nie znam za bardzo takze poczekaj na opinie specow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie zle zaczynasz:)

powinienes zrobic pierw ksztalt przodu z zarysowanymi krawedziami gdzie maja byc np. swiatla, klapa od maski itp.

jak to zrobisz i nie bedziesz widzial bugow (ani krzywizn) wycinasz otwory na swiatla itp. i bedziesz mial prosto

a jeslichodzi o to co tutaj poakzales to radze to spalic w piecu;) i robic od n owa bo z tego juz nic nie bedzie

nie poddawaj sie i nie zniechecaj a zobaczysz ze za jakis czas bedziesz wymiatal:):)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba i do spalenia w piecu sie nie nadaje bo kiepskie drewno strasznie kopci :D:D...no nic...

znow zaczne od nowa...grunt to pozytywne myslenie, ktorego juz czasami brakuje...

 

czyli zaczynam rysowac najpierw ogolne zarysy auta a potem reszte jesli dobrze zrozumialem, no i co do tego ukladania siatki to co jest nie tak ? i czy nie jest za gesta, bo jak patrze na inne to nie sa az tak geste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności