Skocz do zawartości

Pojazd 3D : pojazd wladcy swiata :)


shi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie płodzę mój kolejny projekt i jestem już tak zmęczony ze postanowiłem zalozyc ten watek w ramach przerwy.

Jest to projekt niezwykle intrygujący i fajny :)

Nom na razie nie wyjaśniam zbyt wiele ale zamierzam sprawe szybko popychac do przodu wiec niedługo wszystko będzie jasne.

Dobra

Dziś wrzucam tylko rysunek (koncepcja ogólna) plus zaczęty jeden palec.

Co mogę jeszcze powiedziec? Inspiracja jest hipnagogia a koncepcja juz się zmienila w znacznym stopniu od tego co na szkicu.

Pozdrawiam

shi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tak rasia może być spoko tylko, że jeśli już masz dosyć (a zrobiłeś dość niewiele) to niewiem czy uda ci się to skończyć...

A co do opinji na temat twojej "prcy" to niema narazie co oceniać skoro całośc będzie wyglądała jak na 1 obrasku.

PS.Ten silniczek na górze wygląda jak by był tam na siłe wywal go i wykombinuj coś innego, bardzo prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle! Naprawdę ciekawie się zapowiada. Tylko taka mała proźba: rysunek ma charakter taki bajkowy, lekki. Postaraj się ten klimat zachować w pracy 3D i nie twórz mrocznej sceny rodem z horroru.

 

Jeszcze dużo pracy przed tobą. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te linki wokoło to fajny pomysł, zapowiada się fascynująca pracka, jakiego użyjesz rendera (błagam Vrey'a) taki klimacik eee, zielonomatrixowopustynowy(jak w pracy szampka "chess_sunset") bardzo by pasował, jak by było jeszcze troche pełniej w środku. ower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za doping, jestem, stosunkowo nowy w tej branży i jak slysze ze się komus podoba to się cieszę jak głupi.

Pora na update

Na razie w dwóch częściach bo razem to ponad milion faceow co jest troche zaduza iloscai na 256ram :/

Musicie użyć wyobrazni jak to będzie wygladac posiłkując się szkicem koncepcyjnym.

Radźcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobudza wyobraźnie

niestandardowy pomysł

świetne wykonanie

mam jedną wątpliwość w stylu podobną do wypowiedzi poprzednika:

domyślam się że całość może latać ale wydaje mi się, że nie ma tu dmuchawy będącej w stanie podtrzymać całości nieruchomo w powietrzu (no że chyba pojazd ten jest dostosowany tylko do chodzenia po ziemi...)

ale co tam... :D

super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności