Jump to content

Obiekt 3D: Głośnik

arev
 Share

Recommended Posts

Muhaho: niebardzo sie skupialem na swiatelkach ;) jeszcze mi to nie idzie za dobrze, ale obiecuje popracowac nad tym

MareG: membrana (w tym konkretnym glosniku, ktory spoczywa w mej szufladzie) nie jest z kevlaru tylko z tektury :D:D:D a tak serio to thx za komentarze ;)

wiesz co jak co ale takiego głośnika to ja w życiu nie widziałem (a troche głośników widziałem ;) ) ale cóż światełko niciekawe, materiały nieciekawe, prezentacja modelu nieciekawa :). Sam model zdaje się być ok.

mówiąc "model" mam na myśli model (to co tworzysz w programie :) ) , jego wykonanie etc. Po oględzinach wstępnych nie żucają się w oczy żadne bugi. Natomiast takiej konstrukcji głośnika, jaką przedstawia ten model, w życiu nie widziałem :)

:> masater: bez urazy, ale wychodzi na to ze widzialem wiecej glosnikow niz Ty ;) przynajmniej o ten jeden, co do reszty to z braku doswiadczenia nie smiem sie sprzeczac, ale za konstrukcje glosnika recze, powiedzmy prawym uchem...

pyzdry

masater dał ciała, ale wybaczymy mu.

btw. widziałem kilka podobnych głośników :>

razi mapowanie membrany, whatever kevlar czy tektura, nie powinno się rozciągać ;]

przy takim zdjęciu przydałby się DOF. bez tego dość nienaturalnie wygląda.

Share

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy