Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Głośnik


arev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Muhaho: niebardzo sie skupialem na swiatelkach ;) jeszcze mi to nie idzie za dobrze, ale obiecuje popracowac nad tym

MareG: membrana (w tym konkretnym glosniku, ktory spoczywa w mej szufladzie) nie jest z kevlaru tylko z tektury :D:D:D a tak serio to thx za komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak co ale takiego głośnika to ja w życiu nie widziałem (a troche głośników widziałem ;) ) ale cóż światełko niciekawe, materiały nieciekawe, prezentacja modelu nieciekawa :). Sam model zdaje się być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc "model" mam na myśli model (to co tworzysz w programie :) ) , jego wykonanie etc. Po oględzinach wstępnych nie żucają się w oczy żadne bugi. Natomiast takiej konstrukcji głośnika, jaką przedstawia ten model, w życiu nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> masater: bez urazy, ale wychodzi na to ze widzialem wiecej glosnikow niz Ty ;) przynajmniej o ten jeden, co do reszty to z braku doswiadczenia nie smiem sie sprzeczac, ale za konstrukcje glosnika recze, powiedzmy prawym uchem...

 

pyzdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masater dał ciała, ale wybaczymy mu.

btw. widziałem kilka podobnych głośników :>

razi mapowanie membrany, whatever kevlar czy tektura, nie powinno się rozciągać ;]

przy takim zdjęciu przydałby się DOF. bez tego dość nienaturalnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności