Skocz do zawartości

Problem z finalRender....


John_R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przegladałem inne posty na temat tego pluginu finalRender, i nie widziełem przynajmniej tego co mnie interesuje.

Mam taki problem bawie sie na max-ie 5.1 a posiadam finalRender Stage 1 i niby jest on na wersje max-a 6(???), zainstalowałem go i nic podczas ładowania max-a wyskakuja problemy z .dll-ami i jest ich dużo.

Jak mam go skonfigurować, albo ściagnać inna wersje tego pluginu, albo czy mozna go jakoś zamienic na jakis podobny(??), probuje zrobić sobie tutoriala i własnie jest mi ona potrzebny, i nie zabardzo wiem jak sobie dać rade z tym, problemem, czy ktoś może mi pomóc będę bardzo wdżięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

fR stage1 jest dla maxa 4.2 5.x

fR stage1 z service packiem 1 jest dla maxa 4.2 5.x 6.x

fR stage1 z service packiem 2 jest dla maxa 7.x

 

wiec jesli masz maxa 5.1 to powinien dzialc ten odstawowy i ten z sp1.. a wersja z sp2 napewno nie zadziala z Twoim maxem..

 

jezeli zgadzaja sie wersje oprogramowania i nadal sa problemy to znaczy ze cos zdrowo pokopales podczas instalacji...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA MAM TO SAMO >>> sluchaj : podczas instalacji pyta Cie o procesor, ja ma nowego Athlona wiec i tak bybieram , ale potem przy loaddzie maxa mam jak ty , a jak wybiore przy instalacji ze mam starszego proscka> to wszystko dziala! > unistall > install wybiez starszego procka > work! ,pomoglem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności