Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Glasgow tower


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tp mianowicie Glasgow tower. 120-sto metrowa wieza w (jak sama nazwa wskazuje) w Glasgow :)). Zmienia ona polozenie wraz ze zmiana kierunku wiatru, takze jak sie ja widzi jak sie kreci, to robi niezle wrazenie :).

Model robilem jakies 3 do 4 godzin, troche dlugo ale sie dopiero ucze. Renderek w Vray-u. Napowno jest to lepsze niz moje poprzednie pracki.

 

 

tower1.jpg

tower2.jpg

tower3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

4 godziny gratuluje wytrwałości, mnie by się tyle nie chciało ślęczeć nad jednym projektem ;)

 

Bardzo fajny model Glasgow tower . Szkoda , że nie oteksturowany.

 

do zobaczenia po feriach swiątecznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny gratuluje wytrwałości, mnie by się tyle nie chciało ślęczeć nad jednym projektem ;)

 

 

Chodzi Ci o taka prace czo w ogóle o jakies robutki w 3D??

 

A render rzeczywiście przejarany nawet zdrowo. Mogzna by było to wkomponowac w jakas fotke. Nawet fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie przejarany render.. moglbys jakis color mapping wrzucic np HSV exponental

 

kome a tak wlasciwie co to jest color mapping? (Pewnie cos oczywistego tylko nie wiem ze sie tak nazywa)

 

No render rzeczywiscie troche przejarelem jeszcze dzisiaj wrzuce cos bardziej przyjaznego dla oczu. V-raya mam dopiero z tydzien takze nie jestem najlepszy w nim :(

 

Dzieki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem renderki na mniej przepalone. To co wydaje sie schodami jest metalowym czyms, po ktorym jezdzi winda. Na dole zblizenie i obrazek jak naprawde wyglada wieza.

I jeszcze raz dzieki za komentarze :)

 

closeup.jpg

wieza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności