Jump to content

muzyka, tło, podkład - co tylko chcesz


Advance202

Recommended Posts

Potrzebujesz muzyki, dźwięków, tła muzycznego do:

- stron internetowych

- animacji

- klipów

- gier

- projektów multimedialnych

- filmów

itp.?

 

A może chcesz żebyśmy stworzyli utwór specjalnie dla Twojej ukochanej? ..lub dla kogoś innego. W grę wchodzi również sprzedaż melodii w midach i wszelkie inne - co tylko sobie zażyczysz, a my będziemy w stanie zrobić.

 

Zasady są proste:

- zamówienia składasz w dziale: http://www.beatsfactory.cyberlex.pl/forum/viewforum.php?f=26 - po prostu tworzysz odpowiedni topik

- cennik - minimum 20zł, ponadto 30zł/min - co do ewentualnej zaliczki, formy zapłaty itp. dogadujesz się z autorem muzyki (wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdują się w profilach na stronie głównej http://www.beatsfactory.prv.pl )

- możesz zamówić utwór od podstaw (sam określasz jak ma "wyglądać") lub wybrać, któreś z dem zamieszczonych w tym dziale - autor zrobi z nim to co będziesz chciał

- po złożeniu zamówienia w tym dziale w Twoim poście będą pojawiały się nasze propozycje - jeśli czyjaś propozycja wyda Ci się odpowiednia - dogadujesz się z autorem i utwór, loop itp. jest Twój.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwaga! Promocja! Teraz Ty proponujesz nam cenę lub inne zadośćuczynienie za wykonanie muzyki. Odrzucamy wszelkie sztywne ramy. W naszym gronie mamy muzyków od Zakopanego po Toronto. Na pewno są w stanie zrobić to czego sobie zażyczysz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy