Jump to content

Advance202

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Advance202's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Uwaga! Promocja! Teraz Ty proponujesz nam cenę lub inne zadośćuczynienie za wykonanie muzyki. Odrzucamy wszelkie sztywne ramy. W naszym gronie mamy muzyków od Zakopanego po Toronto. Na pewno są w stanie zrobić to czego sobie zażyczysz.
 2. Jeśli chcesz mieć oryginalną grafikę, taką jaką Ty chcesz, a nie podporządkowaną zdjęciu „modelki” jaką udało Ci się „dorwać” w google, ta oferta jest dla Ciebie. Modelki mogą się dowolnie ustawiać, zdjęcia z daleka, bliska, na jasnym tle, w plenerze. Zdjęcia będą wykonywane za pomocą aparatu cyfrowego kodak dx 4530 o rozdzielczości 5 mega pixeli. Zanim zapłacisz przysyłam Ci próbkę lub nawet parę próbek spośród których wybierasz tą która Ci odpowiada. Minimalna cena za jedno zdjęcie – jedyne 20 zł (zależy mi na większej ilości ofert)! W przypadku zdjęć wymagających większego nakładu sił i środków cena wzrasta. Więcej szczegółów - zapraszam na www.2modelki.prv.pl – tutaj tez znajduje się do mnie kontakt. Wykorzystanie we własnych celach zdjęć ze strony jest surowo zabronione, a zdjęcia są prawnie chronione! Format zdjęć: jpg Wielkości zdjęć(do wyboru, bez wpływu na cenę): A. 1288x966 B. 2032x1524 C. 2580x1720 D. 2580x1932 Serdecznie zapraszam
 3. mell ..patrzac na ilosc zamowien rowniez ta cena jest za wysoka.. :P
 4. jesli tak to b. przepraszam za zamieszanie i prosze admina o przeniesienie wątku do ogloszen
 5. Potrzebujesz muzyki, dźwięków, tła muzycznego do: - stron internetowych - animacji - klipów - gier - projektów multimedialnych - filmów itp.? A może chcesz żebyśmy stworzyli utwór specjalnie dla Twojej ukochanej? ..lub dla kogoś innego. W grę wchodzi również sprzedaż melodii w midach i wszelkie inne - co tylko sobie zażyczysz, a my będziemy w stanie zrobić. Zasady są proste: - zamówienia składasz w dziale: http://www.beatsfactory.cyberlex.pl/forum/viewforum.php?f=26 - po prostu tworzysz odpowiedni topik - cennik - minimum 20zł, ponadto 30zł/min - co do ewentualnej zaliczki, formy zapłaty itp. dogadujesz się z autorem muzyki (wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdują się w profilach na stronie głównej http://www.beatsfactory.prv.pl ) - możesz zamówić utwór od podstaw (sam określasz jak ma "wyglądać") lub wybrać, któreś z dem zamieszczonych w tym dziale - autor zrobi z nim to co będziesz chciał - po złożeniu zamówienia w tym dziale w Twoim poście będą pojawiały się nasze propozycje - jeśli czyjaś propozycja wyda Ci się odpowiednia - dogadujesz się z autorem i utwór, loop itp. jest Twój.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy