Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witam, mam pytanie jak wedlug was najlepiej zamodelowac ta postac..model nie musi byc zbyt skomplikowany gdyz animacja taka bedzie:) ale nie model.. wiec probowalem na Editable Poly i z wlaczonymi NURBSAMI ale zaczelo sie paprac i stwierdzilem ze chyba niezbyt sie na tym znam (pierwszy raz modeluje takiego ludka) wiec zalaczam obrazek i prosze o opinie .. zalezy mi na tym zeby podlaczyc do niego riga i animowac bez przeklaman ( ludek bedzie tanczyl podnosil przedmioty itp..)

P.S i jeszcze druga sprawa :) jak zrobic pozniej mimike dla takiej siatkowej postaci?? odlaczyc glowe Deatachem??? (np zeby mial maksymalnie rozszerzone oczy) pozdrawiam

  • Odpowiedzi 2
  • Wyświetleń 755
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

A wiec ta postac moze byc wymodelowana z obiektu np. sphare pozniej ja przeedytowac na poli i modelowac wydłuzac skalowac, ogolnie poly ma super funkcje.

Napisano

Możez ją zrobić z box + meshsmooth i pobawić się modyfikatorem ffd. Dobry sposób to poly + meshsmooth i ew. zabawa soft selection

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.