Skocz do zawartości

Postać 2D - Koń


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !.

 

 

 

To jest moja druga praca 2D. Pierwszą jest taki piesek(tak ma wyglądać z założenia) też jest na forum http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=14506 . Lubię sobie malować takie, jakby surrealistyczne rzeczy. Teraz postanowiłem namalować konika. Mam zerowe zdolności w malowaniu, dlatego efekt jest tragiczny. Ja po prostu nie umie sobie uświadomić, że to nie dla mnie takie malowanie. Proszę o komentarze, może coś poprawić ?. Oraz jakie tło ?. Myślałem aby jakieś jeziorko i lasek, ale nie wiem.

 

 

 

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

yy...na początek to polecam malowanie ze zdiecia i staranie się zeby koń lub inne zwierze miało poprawne proporcje ...jak proporcje i perspektywa będzie ok to potem powinieneś zabierać się za takie zeczy jak kolor i tło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to beznadziejne. Tandeta i zenada przemawia przez siebie. To biale tlo poglebia moja rozpacz (a moze lepiej ze nie ma).

Dobrze, ze troche kombinujesz ze swiatlocieniem i forma. Mysle, ze masz talent, ale potrzebujesz duzo umiejetnosci ;).

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie ostre krytyki podbudowuja do dzialania i pokazania fagasom z forum co sie potrafi, wiec do dziela... powodzenia na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności