Skocz do zawartości

Postać 3d: Potwór


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

kolejny badziewny wip z mojej strony:D:D ale co tam.....

robie takie cos niektorzy moga kojarzyc skad i co to jest:D

troche go juz mecze dzisiaj zaczalem.

jeszcze bede go poprawial i pozniej chce go wrzucic do zbrusha(nauka)2.0 bo nie mam zamiaru meczyc sie z detalami w maxie a zbrush jest do detali stworzony

a oto moje wypociny

kazdy post mile widziany :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A nie łatwiej było zacząć w zbrushu? Taką formę dziabnąłbyś w 15 minut, a tak to pewnie męczyłeś się parę godzin.

Wcale to nie takie badziewie jak piszesz radziłbym tylko... jak to nazwać...

bardziej uprawdopodobnić układ mięśni i rysy. Osobiście wolę takie projekty jak ten niż jakieś silące się na hiperrealizm postacie, które są po prostu nudne. Ostatnio sam liznąłem zbrusza i w 3 godziny zrobiłem coś co w maxie robiłbym ze dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grendel hmm no wlasnie chcialbym zrobic takie cos w zbrushu ale zbrushanie posiadam:D miesnie i rysy to wlasnie chcialbym zrobic w zbrushu,ale sie troche pomecze z instalacja (autoryzacja bo nie wiem jak sie autoryzuje;() i moze bede wkoncu mogl do niego zasasc:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta może być coś fajnego tylko było wymodelować całą postać z nogami i całymi rękami a dopiero potem walnąć do Zbrusha, czy zęby też zrobisz w Zbrushu?. powodzenia

buuuu i weście przestancie z tym Zbrushem...bo chce mi się płakać jak słysze, że jest taki wspaniały, a biedny niemoge go używać...dopiero rodzice mi pozwolili po egzaminach gimnazialnych...buuuu dlaczego ja?

ech nauka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności