Jump to content

grendel

Members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About grendel

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Łódż
 1. Pomaziałem sobie trochę w tę sobotę na MFKiG na tym sprzęcie i mam bardzo dobre wrażenia. Piórko doskonale reaguje na nacisk, żadnych lagów ani drgań przy krawędziach, idealna precyzja od włoska do grubej linii. Poważnie zastanawiam się nad zakupem. Czy ktoś z forumowiczów pracuje na tym tablecie? OK. Tablet kupiony!
 2. To mój podstawowy soft do rysowania już od wielu lat. Ps- tylko do końcowej obróbki kolorystycznej (i to nie zawsze).
 3. Świetna stylizacja i animacja ...i muzyka. Czy to zostało zrobione w Blenderze?
 4. Wszystko to prawda... tylko, że (dla mnie) modelowanie w Silo jest jak oddychanie, czego nie mogę powiedzieć o Blenderze.
 5. Ze strony na FB: "This update focuses mostly on Silo for Linux (our most-requested update), plus small bug fixes and internal optimizations that should benefit all users. We've also added .stl import and an updated windowing system. Much of this update is internal code optimization to pave the way for future updates. (So even though we've added support for a whole new operating system, we've kept the version increase small--just 2.2 to 2.3.)"
 6. Jest aktualizacja i będą następne: http://nevercenter.com/silo/press/
 7. Wlewanie koloru lassem- zaoszczędza dużo czasu, szczególnie przy pracy z komiksem. Nie widziałem takiego rozwiązania w żadnym innym sofcie.
 8. Póki co nie zauważyłem żadnej różnicy między Clip Studio a Manga Studio 5. Manga Studio używam od paru lat; jeśli ktoś lubi rysować piórkiem jest to idealne rozwiązanie- photoshop ze swoim pędzlem się nie umywa.
 9. Poprzeczkę wysoko postawił Frank Miller, bo to chyba na podstawie jego komiksu.
 10. Widzę, że Hexagon też jest za darmo- używa/ł/ ktoś tego programu?
 11. Animator ze mnie żaden, ale program może się przydać. Zamówiłem Pro.
 12. O 14.00 prezentacja Wacoma- wybieram się, może uda się przetestować Cintiq.
 13. Czy działają wam Magnet-Spheres ? ...bo u mnie nie. Przy podglądzie Adaptive Skin magnet spheres dają efekt, jak zwykłe kulki. Może komuś się przyda: w adaptiwe skin trzeba zaznaczyć "Use Classic Skinning"
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy