Skocz do zawartości

Clip Studio Paint - przez 3 dni z 70% rabatem


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra cena - zwlaszcza za tak fajny program. Przy tak niskiej kwocie korci , zeby dokupic druga licencje do pracowni - walcze z soba z racji tego, ze w sumie sporadycznie dlubiemy cos w 2d. DO dyskusji pomyslow, poprawek etc chyba lepiej jak zainwestuje w Mischief (zwlaszcza biorac pod uwage opcje przezroczystego pulpitu).

Co nie zmienia sytosci tej ofert :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo fajny program do rysowania. Mi podoba się malowanie wektorowe i możliwość późniejszej edycji. Świetne jest inteligentne wypełnianie, które wypełnia nawet mimo nie zamknięcia obrysu. Przyznam, że kiedyś sprawdzałem triala, ale pobieżnie. Teraz skusiłem się głównie ceną i ku mojemu zaskoczeniu dostałem więcej niż oczekiwałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusząca oferta. Mimo że ostatnio jestem golec (po kupnie tabletu) kusi mnie żeby kupić to gówno. ;). Nawet to droższą wersję bo ma parę interesujących funkcji których taniocha nie ma. Po za tym warto by było mieć przynajmniej jeden dobry, legalny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać, że opcja importowania zrigowanych fbxów to jest po prostu czad! Plus opcje halftonowych gradientów równie ciekawe. Teraz mogę sobie sam narysować coś a'la Appleseed w kresce Masamune Shirow'a - w stylu tych brzydkich bezbarwnych komiksów wydawanych przez TM-Semic w latach 90-tych.

 

Parę szybkich testów:

 

hon_csp_effects_by_pelax-d8a0fv0.jpg

 

hon_manga_style_optimal_by_pelax-d8a0fvj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie imo ten program nie miażdży fotoszopa. Dokucza brak w nim tak niezwykle cennego narzędzia jakim jest w PS- liquify. Świetne narzędzie do korekcji kształtów. Jest co prawda w SP lattice ale nie ma nawet co porównywać do fotoszopowego liquifaya. Chyba że w SP jest coś jeszcze o czym nie wiem.

 

Za to pod względem brushy (ich tworzenia i ustawiania) SP ma zdecydowaną przewagę nad PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności