Skocz do zawartości

pomozecie:) ?


arturro

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, ze nie lubicie takich watkow ze wzgledu na duzy rozrzut mozliwych odpowiedzi:) ale moze sie uda...

 

Otoz prosze Was o opinie na temat wyceny strony. Jest to moja pierwsza strona nie "na czarno". Wiem, ze tego typu strony niektorzy zrobia za 200:) ale nie o to mi chodzi... Jesli sa jacyc profesjonalisci pracujacy m.in. w tej branzy to bym prosi lo ich wycene. Strona jest w calosci zrobiona przeze mnie, lacznie z kilkoma zdjeciami ktore poszedlem zrobic to firmy i logiem. Narazie tylko polska wersja jezykowa, do pozostalych dostane teksty i tez zrobie. Dzial kontakt chwilowo jest przez "mailto" ale bedzie w asp, niestety ich serwer nie obsluguje php i musze wykminic asp.

 

To WIP, wiec jak byscie przy okazji znalezli jakies bledy to prosze o info. Pod FF czasem tabelka z trescia dosowa sie do prawej krawedzi nie wiem czemu, wystarczy przeladowac lub zmienic rozmiar i wraca do normy... nie wiem czemu:)

 

Tutaj jest link: http://pi.webserwer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

strona nie jest najwyzszych lotow, mnie osobiscie razi troche to menu, pozatym prymitywna stylistyka jak to kiedys okreslil moj projekt kumpel zajmujacy sie webdesignem :P Ale jesli chcesz wiedziec ile za to mozesz wziac to raczej trudno jest okreslic, to zalezy od tego kim jest klient, powiem Ci tak moj kumpel za sam szablon (czyli grafika) wzialby ok 1000 zł ale do tego dochodzi jeszcze oskryptowanie itp. ale on pracuje ze tak to nazwe w "firmie"... Nie wiem ile powinieneś wziąc sam sprobuj ocenić na podstawie tego co powiedziałem. Weź oczywiscie jak najwięcej, wybadaj najpierw sprawe ile sa w stanie dać, zeby nie wyszlo ze bedziesz chcial za duzo... bo moze klient nie ma pojecia ile takie cos kosztuje :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie lubi takich bannerów, a jeśli obrazki muszą się przesuwać to niech dzieje się to ręcznie. Więcej fade'u na obrazki w tle menu i bannera, a poza tym to wszystko ok a co najważniejsze- prosto bez fajerwerków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zbyt pstrokata sie ta strona wydaje, nie wiadomo w co okiem trafic. Opisy przycisków za długo wyskakują, sama ich nazwa sugeruje co sie pod nimi znajdzie, więc nikt nie bedzie czekał aż opis się "wymryga" i pojawi tylko kliknie i wejdzie. Pewnym minusem jest też to, że całość (tło i menusy) zlewa się ze sobą, ale to akurat jest moje dość subiektywne odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wielkim fachowcem ale

moim zdaniem menu jest do wymiany, szczegulnie te napisy pod nim wogule nie pasuja wrecz zasmiecaja tylko layout, gora to samo nie pasuje do calosci wszystko sie zlewa,to samo tyczy sie CSS wywal ten niebieski pasek, wogule nie pasuje do layoutu

ja bym wwalil jakis jasniejszy np: biel i jej odcienie.

 

nie wiem jak to jest z ASP ale za flasha z 6-oma stronami smialo mozna krzyczec 4, 6,8 stowek, zalezy jakiego klijenta sie trafi i jak sie to wykona.

 

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za Wasze opinie i sugestie. Jestem nowy na "rynku", wczesniej sie tylko bawilem dla wlasnej przyjemnosci glownie... wiec na pewno skorzystam, bo przez komentarze wiem generalenie w jaka strone zle poszedlem wg Was.

 

Ta strone robilem z zywym uczestnictwem klienta:) podobaja mu sie te "bajery"... a opisanie linkow tak oczywistych jest smieszne tez i dla mnie, choc to mnie podjaralo ze sie "nauczylem" flasha... Przedstawie klientowi wasze uwagi, bo faktycznie wydaja mi sie rozsadne.

 

Jak robilem "rozeznanie" to wlasnie myslalem zeby wziasc 1000 na reke za wszystko, myslicie ze wygurowana stawka?

 

Marcel: mgr inż. sam wyszedl z inicjatywa takich zdjec:):)

 

dzieki jeszcze raz za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz jak ja bym to robil i zrobil cos takiego to wzialbym gora 70 zł :) a jak chcesz wziac 1000 to albo ten klient musi byc naiwny albo musisz zrobic stronke w stylu stronek jakie robi ta "firma" http://www.fantasyinterfaces.com/ :P ale chyba jeszcze daleko Ci do takiego poziomu wiec radze wziac nie wiecej niz 200 zł, tym bardziej ze wklad pracy raczej byl niewielki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to mi Jagoda cwieka wbiles:) kiedys widzialem na forum3d.kom-net.pl watek z prosba o wycene i wlasnie byla stronka prostsza i gorsza(nie uwazam mojej za super zeby bylo jasne:)) i wlasnie ktos prosil o wycene... i generalnie mowa byla o 500 minimum, a ceny koles ktory prosil o wycene nawet chcial 2000 wziasc.

 

Zdaje sobie sprawe ze takie strony chodza nawet po 100, ale wiem tez, ze firmy biora i duzo wieksze pieniadze ze nie zawsze lepsze strony. Przynajmniej takie mam wrazenie chodzac po stronach firmowych i ogladajac ich portfolia.

 

Ta co pokazales jest oczywiscia na innym poziomie bez dwoch zdan. Ale moim zdaniem trzeba tez wziasc pod uwage klienta, ktory chce prosta strone z ktorej jego potencjalny klient sobie wyczyta co bedzie potrzebowal. A moj klient jest zadowolony z postepow nad strona i na to nie mam wplywu:)

 

Wobec tego prosze jeszcze o jakies komentarze nad tym nieszczesnym 1000zl... no i oczywiscie jak mozecie to o jakies porady/krytyke coby cos wyciagnac z tego projektu:)

 

Dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!! 1000 !!!!!! jak wezmiesz tyle kasy za ta strone to ja sie normalnie wlaczam do rynku webdesign'erow :) Stronka rzeczywiscie jest prosta i pstrokata. Szczerze mowiac to ja bym wzial te 200 i cieszyl sie jak glupi. Takie jest moje zdanie, nie obrazaj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazam sie:) przecierz widze jaki poziom prezentuje na ten moment:)

 

Ale za 200 to by mi sie nie chcialo czasu tracic na zrobienie strony, choc tez mam na swoim koncie kilka takich prostych na podobnym poziomie wlasnie za ta 100/300 zl...

 

Pozatym wezcie tez pod uwage (nie chce bronic poziomu strony), ze firma budowlana nie potrzebuje niczego wiecej. Na prawde klient jest w 7 niebie:) Taki jest rynek, klienci w wiekszosci chca miec po prostu strone zeby moc wpisac adres na wizytowke i zeby moc sie pochwalic przed znajomymi ze istnieja w internecie:) Mam wrazenie, ze taka porzadna, orginalna strona nie spodobala by im sie bardziej niz taka zwykla i prosta...

 

Jak ktos by zrobil taka strone za 70zl to ja mu zycze powodzenia w przyszlosci:) 70zl to jest 14 godzin pracy robotnika na budowie w polsce:) a tyle mniej wiecej zajelo zrobienie strony ze wszystkim. No to bez przesady... poziom strony jest jaki jest, ale chyba takie sumy to przesada w druga strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz jak ja bym to robil i zrobil cos takiego to wzialbym gora 70 zł :) a jak chcesz wziac 1000 to albo ten klient musi byc naiwny albo musisz zrobic stronke w stylu stronek jakie robi ta "firma" http://www.fantasyinterfaces.com/ :P ale chyba jeszcze daleko Ci do takiego poziomu wiec radze wziac nie wiecej niz 200 zł, tym bardziej ze wklad pracy raczej byl niewielki...

Jagoda mam dla Ciebie stronkę do zrobinia skoro masz taka dobrą cenę i wcale nie żartuję ,Pozdrowionka

Na gg jestem jako darbarian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro klient jest zadowolony, wywiazales sie z obowiazkow, to zupelnie nie rozumiem w czym rzecz? - kasuj tysiaka i bierz sie za nastepną pracę (albo za CGchallenge ;P )

 

a dodam ze ja walczylbym o wiecej zwlaszcza ze serwer obsluguje jakies nietypowe ASP, zamiast normalnego PHP (no przynajmniej ja o tym nie slyszalem)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kru: asp to active server pages, analogiczne do php tylko na platformach windowsowych:) dziwna sprawa:):)

 

a cgtalk sie stesknil za mna i ja za nim:) ale trzeba na piwo zarobic takimi stronkami i tego typu duperelami:) ale obiecuje ze wracam tam na powaznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał poprzednik: uspokuj przyciski, poza tym obrazki na gorze nie powinny "mrugać" ani przesuwać sie automatycznie (to odwraca uwagę od tekstu i irytuje).

 

Jeżeli wystarczy ci 1000 zl powiniennes zaproponować więcej - to najskuteczniejsza metoda negocjacji, ale nie daj zbyt wysokiej ceny zeby klienta nie odstraszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe o nie moge ludzie o czym wy mowicie 1000 zł za takie cos... moze wogole pozostawie to bez komentarza

 

DarCon - ja juz nie zajmuje sie webdesignem...

 

PS. i jesli ktos jeszcze nie wie to nie jestem kobieta tylko facetem :) bo chyba ktos wyzej zwracal sie do mnie jak do kobity ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności