Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Sagem My 3036 (Polymodeling)


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem trochę odpocząć od Skody, bo już mnie zmęczyła troszkę i zrobić sobie w miarę szbko własną komórkę (tak żeby do bitwy zdążyć. Pewnie znowu stane na texturowaniu :(. Zamieszczam narazie tyle ile udało mi się zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak bedziesz nastepnym razem renderowal....to daj swiatlo ok? bo przez Gi i bez zadnego swiatla nie widac dobrze krawedzi tego telefonu i jest zludenie jakby byl plaski....

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem światełko :). I guziczki. Może jakieś opinie na temat telefonu bo na razie tylko tyle, że widok jest zły :(.

 

Jak niewiecie jak wygląda naprawdę to piszcie dam fotke (jak znajde) bo nie jest to zbyt popularny model.

 

Pozdrawiam i wracam do pracy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie od szkoły :( udało mi się zamontować rowki w komórce. Ostatnio mam bardzo mało czasu (koniec roku i te sprawy :() Sorry za jakość ale na rendera też nie było zbyt dużo czasu :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysuję linię i dodaje modyfikiator extrude poxniej boolean (roznica), klonuje obiekt i jescze raz boolean (czesc wspolna), poxniej extrude by zrobic wglebienie.

 

A co?? Zle wygladaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do tego modelu po kilku dobrych miesiącach bezczynności. Hmm, w sumie to zacząłem go od nowa, ale tym razem korzystając z poly-modelingu. Narazie udało mi się tyle zrobić. Wiem, że jest jescze sporo nierówności, ale z czasem powinny zniknąć. Może przynajmniej forum zmobilizuje mnie do ukończenia jakiegoś modelu :)

s1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na updejt. Zrobiłem już wszystkie przyciski, więc teraz modelowanie powinno pójść szybko :). Jeszcz tylko poprawie kilka drobnych nierówności i powinno być dobrze.

s2.jpg

 

Jak zwykle proszę o opinie, może znajdziecie błędy, których ja nie widzę,(pewnie jest ich sporo :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no stara wersja była ok, ale ta jest lepsiejsza ;), niemniej jednak troche rowki są pokopane w niektórych miejscach, np. koło tego dużego guzika po prawej stronie. A tak poza tym to mozesz pokazaćgo z jakiegoś innego ujęcia bo to już się trochę opatrzyło

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź

 

Kichas: Co do rowków, to wydaję mi się, że to wina oświetlenia, na razie jest jedno targetowe, spróbuje z tym poeksperymentować, a co do widoku, na razie za bardzo nie ma innego, ale cierpliwości, za niedługo się to zmieni.

 

Uncle: Na razie to wszystko to jeden obiekt, ale przed mapowaniem, zamierzam użyć DETACHA by wyodrebnic przyciski i inne obiekty, by potem łatwiej mi się je mapowało.

 

Jeżeli to zły sposób to piszcie, albo jeżeli ma jakieś wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności