Skocz do zawartości

Co sadziecie o tej stronce


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio zrobilem stronke dla chlopakow z zepolu Hmon. Niby wszystko w porzadku ale ciagle cos im nie pasuje "a tu moze cos zmienic", "a to mi sie nie za bardzo podoba", "a moze by to inaczej...". Juz mam dosc takich tekstow z ich strony wiec postanowilem ze oddam strone w rece profesjonalistow i zobaczymy ci oni powiedza :) Bledy: Wiem ze pole tekstowe sie kurczy na niektorych kompach i ze cos jeszcze ale zapomnialem ;P no i pod mozilla nie dziala prawidlowo. Strona jest jeszcze praktycznie w budowie ale bede juz zmierzal do zakonczenia sprawy.

 

http://www.hmon.com.pl

 

Takze prosze o opinie,

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsze co mi przeszkadza to kolorystyka. Do konca nie rozumiem czemu sciana jest zielona. Przez brak innych kolorow na niej zupelnie dla mnie gubi sie istota sciany. Zamiast widziec ciekawa fakture (ktora tam jest), ktora dziala na wyobraznie, budzi skojarzenia, przede wszystkim widze nic nie mowiaca zielona plame. Moze to kolory pod logo, ale tak naprawde logo gdzies sie gubi przez podobny kolor. Tlo pod tekstem przydaloby sie troche uspokoic, np sciemnic, za bardzo konkuruje z tekstem.

 

Ogolnie zetsawienie kolorow malo harmonijne. Jak masz duzo kolorow na stronie dobrym pomyslem jest ujednolicenie temperatury kolorow. U Ciebie sciana jest zimna, srodek cieply, za mocno sie to gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... nie chce sie jakos uparcie bronic ale ta kolorystyka mi sie podoba :) szczerze mowiac twoj remake leander nie zabardzo mi przypadl do gustu. wedlug mnie az za bardzo go stonowales. strona nie moze byc az tak ujednolicona w kolorach musi sie czyms wyrozniac bo jak bedzie za bardzo jednokolorowa to sie bedzie nudzila i wtedy bedzie wielka plama :) tak mysle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry leander, ale takie jest po prostu moje zdanie :) ostatnimi czasy robilem stronki wlasnie bardziej ujednolicone kolorystycznie i stonowane teraz chce troche poeksperymentowac. No i mow, mow z chcecia poslucham co jeszcze bys powiedzial :)

 

PS. Kurde, nie pokaze tego chlopakom z zespolu bo pewnie by juz cos chcieli zmieniac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter666:ujme to tak- jestem przeciwnikiem ladowania flasha tam gdzie to nie jest potrzebne. mogl wrzucic cala grafe jako layer, a nie zrobil tego - stronka dzieki temu jest lzejsza i jest szansa ze bedzie widoczna, nawet jesli ktos z jakichs powodow nie ma poinstalowanych wtyczek. ot uwazam ze dobrze to swiadczy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności