Skocz do zawartości

z ps-a do 3dsm??


emguz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Aleksander

Jemu prawdopodobnie chodzi o logo zrobione w grafice wektorowej a nie rastrowej.

Odpowiedz brzmi nie, nie da sie - przynajmniej bez jakiegos pluginu.

 

max importuje pliki *.ai

a ty się chłopcze ucz.

 

abnormalbhv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal jestem ciekawy co ty robisz z tym combustion ze tak tu rzucasz nazwami. a co do nabijania sobie postów to wydaje mi sie ze wlasnie adek ma tu totalny problem przez to.

 

na zadnym innym forum nie widzialem takiej ilosci bezsensownych pozbawionych jakiejkolwiek wiedzy odpowiedzi jakichs mlodych totalnych abnegatów ktorzy wbijaja jakies zalosne i idiotyczne odpowiedzi calymi dniami na byle jaki temat.

 

wiec morph oswiec mnie i pokaz co takiego wiecej poza ladna teksturka w ps potrafisz zrobic z combustion2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....

A kim ty jesteś że miałbym ci cokolwiek pokazywac??

 

Wiemy już że masz jakiś kompeks (inteligencyjny).

 

Coż wszyscy profesjonaliści polecają Combustion 2, tak samo firma Discreet.

 

A wiesz w ogóle co to jest??

 

Z tego co widze to dotychczas nie napisałeś jeszcze ani jednego sensownego posta na temat mającego na celu pomóc komuś, a jest to z całą pewnością jeden z wazniejszych celów tego forum. Widze że jedyne co potrafisz robić to.... krytykować. Może pokażesz nam coś swojego Panie Geniuszu??

 

Za kogo ty się w ogóle uważasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne odbicie pileczki nie masz nic do pokazania co? hahah bylem tego pewien.

 

w tym poscie bylo zapytanie o to w jaki sposob przeniesc prace robiona w photoshopie do 3dsmax. autor pytania wspomnial o logo. zakladam ze nie chodzilo mu o przenoszenie bitmap.

i raz. wspomnialem ze mozna przenosic do 3dsmaxa pliki w postaci wektorowej z dowolnego programu ze stajni adobe lub corela.

ktos tu uwazal ze nie ma takiej mozliwosci. powiedzial nieprawde.

uwazasz ze ta wypowiedz byla zla? nie pomogla? teraz chociazby ten koles ktory uwazal ze nie ma takiej mozliwosci moze sobie wrzucac do maxa wektorowe pliki. nie pomoglem mu?

 

 

co do twojej odpowiedzi. pytanie bylo o photoshopa. na to ty rzucasz tutaj swoje. ps to syf najlepiej combustion2 do maxa.

hahaha co za bzdura!

 

i pomysl jak idiotyczna byla twoja odpowiedz. combustion to software do postprodukcji. w nim nie robi sie zadnego rodzaju grafiki. to program umozliwiajacy prace na plikach wideo. ich montaz i wprowadzanie roznego rodzaju efektow.

 

watpie zeby jakikolwiek ekspert doradzal wspolprace z 3dsmax zamiast photoshopa combustion.

combustion i photoshop to dwa zupelnie rozne softy o totalnie odmiennych zastosowaniach!

 

nie masz zielonego pojecia o czym piszesz. gdybys mial nie glosil bys absurdow zeby zamiast photoshopa uzywac combustion. bo to twierdzenie jest rownie idiotyczne jakbys stwierdzil zeby zamiast olowka uzywac kamery.

poprostu widac ze w zyciu nie miales nic wspolnego zarowno z combustion jak i z photoshopem poza sciagnieciem tego oprogramowania z wareza i jego zainstalowaniem.

 

no respect tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie dokońca ma racje.

 

Zgadza się Photoshop jest \"ołówkiem\" jednak w Combustion mamy taki mądry tryb, który nazywa się \"paint\". Możemy sobie tam wyeksportowac nasz mesh rozłozony na siatke i oteksturować. Owszem photoshop da inne możliwośći a do komunikacji z maxem wystarczy Ghost Painter firmy Cebas.

 

Combustion jest programem o bardzo szerokim zastosowaniu. Mimo iż rysuje wektorowo to zachowuje \"głębie\" z 3d maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"mesh rozlozony na siatke\"

\"rysuje wektorowo to zachowuje \'glebie\'\"

 

dokładnie tak to jest jak sie nie ma zielonego pojecia o czym sie pisze.

 

bo widzisz ja mam gdzies to co tu wypisujesz bo wiem ze nie masz racji, ale bardzo bym cie prosil zebys nie wprowadzal w blad innych. bo jakis mlody czlowiek przeczyta te twoje bzdury i jeszcze broń boze ci uwierzy.

 

bo pomagac to jedno ale wprowadzac kogos w tak potworny blad to zupelnie osobna sprawa. czynisz tym wiecej szkody niz pozytku.

wypowiadanie tak elementarnych klamstw i idiotyzmow poprostu szkodzi innym uzytkownikom tego forum i tylko dlatego tak tutaj wogole dyskutuje.

 

morph jezeli nie masz pojecia o czym mowisz milcz. zachowaj te bzdury dla siebie nie wprowadzaj w blad kogos kto tu trafil po to zeby sie dowiedziec.

 

zreszta nasza dyskusje uwazam za zamknieta bo widze ze nie ma absolutnie o czym tu rozmawiac.

 

pablo zrozum tu nie chodzi o to zebym jemu cos tlumaczyl na u2u.

chodzi o to zeby nie oklamywac i

wprowadzac w blad innych.

chyba ze na tym forum pozwalacie na takie praktyki... jesli tak \"to ja przepraszam postoje\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności