Skocz do zawartości

My Virtual Room


Gość bumiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Oto dokładna kopia mojego stolika oraz tego co na nim się znajduje

http://strony.wp.pl/wp/bomert/stolik_render_640_480_01.jpg

 

PS. Biały obiekt to mata bambusowa, która jeszcze nie jest poteksturowana z przyczyn techicznych(brak odpowiedniej textury)

PS2. Mam wrażenie, że szkło, z którego wykonany jest świecznik jest troche nierealistyczne. Jeśli bylibyście skłonni pomóc mi w osiągnięciu takiego efektu:29996_PE117782_S3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

widze ze jestem pierwszy ... ;]

 

po pierwsze witam na forum ... i od razu zachecam do zapoznania sie z regulaminem ... bo za temat zaraz ktos bedzie cie scigal.

 

po drugie widze ze moze nie raczkujesz ... ale powiedzmy zaczynasz dopiero przygode z grafika.

 

co do szkla ... to sprawia tak samo nierealistyczne wrazenie jak i reszta pracy. calkowity brak cieni odbiera glebie pracy. swiatlo jest malo ciekawe o ile jest ... nic tak naprawde nie jest wyeksponowane ... nic nie przyciaga wzroku ... moze poza pstrokatymi barwami. jezeli dysponujesz jakims przyzwoitym softem i masz checi do pracy to napewno znajda sie ludzie ktorzy ci pomoga. ale tak jak juz pisane bylo nie raz ... nie spodziewaj sie ze ktos wysle ci gotowy material szkla ... albo zrobi cos za ciebie :) (choc z tym pierwszym to i nie koniecznie) bo sa ludzie chetni do pomocy.

 

po trzecie ciezko pracuj a napewno jeszcze nie raz pozytywnie tu grono nasze zaskoczysz :)

 

pozdrawiam i jeszcze raz (sorry ze tak chlodno ale wlasnie wrocilem ze szkoly) witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności