Skocz do zawartości

Zjawisko w ciemnym lesie, koniec


Tomur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eee niewiele wnosi w kwestii światła. Nie bój się zaszaleć, dodaj poświatę od dziupli, niech też powietrze się rozświetli, trochę jaky to był reflektor ale z umiarem :]

No ito ledwie widoczne drzewo w 2/3 w prawo jets jakieś chudziutkie, niepasuje do lasu, nawet namorzynowego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem zawsze było zasiąść do kompa i zastanowić się co namalować a nie jak namalować.

@Marduk, Ania C, mw4d, Junior,xeav, Tajemniczy Pan dzięki

@Deus - to prawda co mówisz maluje syntetycznie tak po inżyniersku hehe

@Mkaszpir - co do światła mam już koncepcję ale obiekty jeszcze wymagają odpowiedniej bryły zwłaszcza drzewa o których mówiłeś.

 

mały updejt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie macie monitory(albo cos z moim nie tak)

ale ostatnia wersja jest strasznie jasna

(napewno nie jest to ciemny las) i ma o wiele mniej lasowatego klimatu

od poprzednich obrazkow

a tak wogole Tomur to b.fajna pracka sie szykuje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie - compaq p1220 - 21' po calibracji Adobe Gamma - wygląda nieźle. Jest mroczne, ale widoczne, może troszkę za jasne, ale tylko troszeczkę.

Całkiem w porządku tełko. Brakuje czegoś konkretnego, bo na mroczny las to za mało. Ale tełko pod coś bardzo wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem obrazek na porządnym monitorze w pracy i jest git. Jasność w głebi wynika z tego że jeszcze nad tym obszarem nie pracowałem, a dlatego że nie pracuję na warstwach korekta rozjaśnienia i kolorów rozjaśniła go jeszcze bardziej razem z pierwszym planem.

 

Dzieki za słowa otuchy ( i do zobaczenia na bitwie 2d ??..jeżeli będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, pierwszy raz widze u Ciebie takie wejscie w detal. Bardzo fajnie wyszlo. Z krytyki malo konstruktywnej, to mozna by troche przygasic to swiatlo w otworze, lub mocniej pokazac jego oddzialywanie na otoczenie bo troche jest oderwany ten fragment. Srodkowe drzewo mozna by minimalnie 'schowac' kolorem, bo podobne do prawego. Wydaje mi sie, ze wtedy drzewa by lepiej graly z lasem z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności