Skocz do zawartości

Scena 3d "kawiarnia"


ZiBi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

co do wykonania sie nie wopowiem bo mało jeszcze o tym wiem, ale...zaluzje w kawiarence??? czlowiku nie ma czegos takiego...daj tego swiata ludziom tak spendzającym czas. no ien kaloryfer na wieszchu to srednio...nie wiem czy chcesz zrobic ladną kawiarenke czy lateksowy bar mleczny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie choidz mi tu o wykonanie choc dodam ze jeszcze troche detali przybedzie. zapelnie stol jakimis szczegulami. przyprawy, moze talez z jakims zarciem. Bardziej mi tu chodzi o swiatlo i jego uzycie. Co do zaluzji to o takie wlasnie mi chodzilo. Kto powiedzial ze to jest w naszych terenach ? Zrobilem to na podstawie jakiegos filmu co kiedys widzialem. byla tam scena w kawiarni/barze w strasznie sloneczny i upalny dzien....w srodku panowal lekki mrok a przez ZALUZJE padal cien na stol przy oknie. I o taki efekt mi chodzi. Wiem ze moze to niezbyt pasuje a tym bardziej wyglada ale w koncu to jest WIP.

 

 

ps. Co do kaloryfera to fakt. jakis on nieteges ( z drugiej strony w upalnej miescowosci poco komu kaloryfer :P) ale on ZOSTAJE. jednak obuduje go czyms aby wygladal bardziej "oficjalnie" moze jakas siateczka albo dlugie listwy, niewiem, cos napewno z nim zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALY UPDATE. ZAbudowalem cale wnetrze, dodalem ciemne omni we wnatrz (aby nie bylo za ciemno) i zabudowalem kaloryferek :-)

 

 

PS. jak zorobic aby cienie byly delikatnie "rozmyte" lub cos takiego ? bo mi strasznie ostre wychodza......

 

 

 

kawiarnia35tl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update

 

porsze nie komentujcie wazoniku...wiem ze jest ULTRA MEGA beznadziejny :P niewiedzialem ze mi taki wyjdzie. juz jest poprawiony, i wogule finalnie dojdzie wiecej kwiatow na parapet no i na stole dodam karte dan oraz ubranie goscia ktory....wyszedl nachwilke do ubikacji :D. Niestety render robi mi sie niecale 50 min dlatego nastepny bedzie juz ze wszystkimi detalami :-)

kawiarnia47zj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności