Skocz do zawartości

Scena 3d "kawiarnia"


ZiBi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie tez sie podoba co prawda spodziewalem sie stylu amerykanskich kawiarenek a tu jakis PRLoski :] ale ladny ! Choc kilka malutkich lecz raczej kosmetycznych bledow sie znajdzie !

1.siedzenie raczej kiczowate i w dodatku jak z marmuru

2.te rzeczy na stole za blisko siebie : gazete kubek i talerz dosun blizej prawej krawedzi stolu

3. material doniczki nie powinien raczej niczego w sobie odbijac

A tak to ladnie i poprawnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :-) to chyba pierwsza praca ktora mi sie podoba :-) no i pierwsza w vray. musze przyznac ze ten render jest naprawde dobry. Postaram sie jeszcze naprawic "wady" jakie opisaliscie wczesniej. zmienie lawke. Co do doczniki to jest ona zrobiona z plastiku wiec chyba powinna "delikatnie" odbijac swiatlo. Moze jeszcze wpadnie na stol jakas kanapka ;P ale to dop jak bede mial czas bo teraz szkola :-( i na maxa malo time jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w tej scence wprowadził jakieś dziwactwo ;) Po pierwsze żaluzje sprawiają, że na pierwszy rzut oka scenka bardziej kojarzy się z pokojem, po drugie w kawiarniach z reguły są firanki, w każdym razie w tych kawiarniach, które starają się mieć kawiarniany klimat. Może spróbuj wywalić żaluzje, a za oknem dać przechodzących ludzi, albo może niech ktoś oparty o szybe zagląda do środka. W ten sposób coś się zadzieje.

 

Ogólnie jestem ZA :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, fajna praca ale jedno mi nie pasuje. na stole są odbicia chyba żaluzji ponieważ widać sznurek do ich podwyższania i opuszczania. jeśli to żaluzje to coś jest nie tak bo na oknie występują bardzo gęsto, a na stole cień jest rzadki ( raptem kilka pasków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow zes odkopal moje stare wypociny. zaluzje maja taki cien bo tak pada slonce (swiatlo) i nic na to nie poradze. ta prace zrobile juz dawno i niepaietam wszystkiego wiec niewiem o co chodzi ? przecierz juz tego niepoprawie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności