Skocz do zawartości

Postac 3d: Jamnik


tadzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam nadzieje że mu jekieś wdzianko (futro) dasz :)

to o atrybutach mskości świetne

jak na razie dobrze idzie

ja na jamnikach sie nie znam (w ogóle nie przepadam za psami) więc ich proporcji nie znam i ci w tym nie pomoge

a czy ta siatka na łapach nie za gęsta (w porównaniu z resztą)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że mu jekieś wdzianko (futro) dasz :)

...

a czy ta siatka na łapach nie za gęsta (w porównaniu z resztą)??

 

oczywiscie pomysle nad jakims futerkiem :) narazie proby z textura wypadly fatalnie... MOZE JAKIES RADY CO DO TEXTUROWANIA TEGOZ OSOBNIKA???

 

na lapkach zagescilem siatke i sie wkopalem strasznie... fakt, no ale juz trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

nie no fajny :) chyba pierwszy pies na forum!! :)

 

rzeczywiście oczy ma wywalone jakby cos zjadł przyśpieszającego!! moze to jamnik policyjny ?:)) i zauwazułem ze poczatek ogonu przy tułowiu wygląda troche za cieńko ale moze sie tylko tak wydaje na rysunku. Ale tułów rewelacja :))

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja blagam o wymienienie tych bugow... po to tutaj on jest

 

i jakies wskazowki co do futra... to nie moze byc zwykle futro, bo on gladkowlosy... a moze shag hair i zrobimy dlugowlosego? nie wiem czy podolam... a gladkowolosy... futro ktore jest plaskie a odstaje gdzieniegdzie - no nawet pomyslu nie mam... pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladny model, oprocz oczu. i czy leb nie powinien byc troche bardziej pomarszczony miedzy nosem a czolem?

 

natomiast zastanawiam sie jaki kopniety musial byc czlowiek ktory takie cudo wychodowal. przeciez toto sie o wlasny brzuch potyka, dziwadlo takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dziwadło, jak niemasz takiego psa to sie lepjej niewypowidaj co?? a jak byś poszła do biblioteki i wypożyczyła książke o psach to byś sie dowiedziała że służą do polowania na borsuki i lisy, a lisy mieszkają w norkach i dlatego mają tekie krótkie łapy

zresztą ciekawe jak ja bym powiedział że jesteś brzydka a wcale cie nieznał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania C - a jaki kopniety jest czlowiek, ktory toto modeluje, haha to juz poezja :)

 

oczka faktycznie do prpaway i budowa czaszki i oczka i takie "wklesniecie" miedzy oczkami - wiem o tym i mam na uwadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie pasmatri jak bedzie wygladal z wklesnieciem i bez i wybiore to co lepiehj mi wyglada... a lapki sa obrysowane, moj model takie mial, a poza tym to caly ich urok, ze lapki sa za krotkie... chyba ze "podwyzsz" nie znaczy wydluz a cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za maly off,ale jak mu bedzie na imie temu jamniku? ;)

przeciez musi sie jakos nazywac...

 

poza tym to niestety jak wiekszosc nie znam sie na jamnikach,wiec zadnych konkretnych rad nie podam,ale mysle ze moze byc niezle.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pies, na ktrym sie opieralem robiac pysk i ktrego rozbieram na czesci niemalze coby zobaczyc co i jak (nawiasem mowiac moj jest krzyzowka jamnika i ratlera - stad problem z oczami) nazywa sie Czubek, wiec imie tego nie bedzie odbiegalo od ogolnie przyjetych przeze mnie standardow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne poprawki:

zsunalem oczka wedle zalecen; proby z futrem narazie widoczne tylko przy okazji rzes (taaaak one maja rzesy); pierwsze wasy...

 

powoli przymiarki do ufutrowywania, ale efekty wciaz mizerne i wciaz prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności