Skocz do zawartości

3ds max5


Sharp

Rekomendowane odpowiedzi

takie prościuchne pytanie: czy max5 pojdzie tak normalnie pod win 98, bo wgrywam pod te windowsy i mi wyskakuje blad....hehe,ale jak nie to juz przygotowalem sobie xp\'eki......[rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Karawan

NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tylko pod 2000 i XP, mi sie wywalał na 98,98se i Me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karawan

Panie anonimowy - to chyba nie masz maxa 5 ale 4, bo 5 sie wywala przy starcie na 98 i 98se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki
Originally posted by Sharp

no tobardzo dobrze,heheeee! :D, w ten weekend formacik[rotfl2], mam nadzieje ze teraz bedzie mniej mi wywalalo maxa do wina.......

 

Formacika nie trzeba. Jeśli masz miejsce na dysku i dwie partycje to instaluj 2000 na drugą i po kłopocie.Ja tak zrobiłem i wszystko działa spoko. A win98 używam nadal jeśli chcę coś zainstaować, a nie wiem czy mi się przyda.W ten sposób nie zaśmiecam win2k, bo w rejestrze zawsze coś zostanie.[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam winde 98 se i amxa od pirata w wersji 5

 

na 2 płytach (jedna instalka a 2 pliki dodatkowe)

 

i wszystko ladnie chodzi

tylko niestety czasem siada grafika(m.in menu pod prawym się niw wyświetla) i czasem tez max znika, a pojawia się pulpit i muszę całość wgrywać do nowa

 

ale mimo wszystko max5 pod 98 działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście pod Maxa (4.2) uważam tylko win2000 natomiast moja kobieta ma maxa5 pod win98SE i chodzi rewelacyjnie, że tak powiem (o ile windows może hcodzić rewelacyjnie :D ) pozdrowionka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Ja się przerzuciłem na 2000 po tym jak max ( w 98 ) zaczął mi bez słowa przeprosin:D wychodzić na pulpit ( czy znikał, jak kto woli ). Najczęściej w momencie gdy naciskałem save.[killer]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem podzielic na partycje ale stwierdzilem ze mam za maly dysk...15Gb jak dle mnie to za malo...wole wgrac na czysciutki dysc swizego xp\'ka i maxa zeby wszystko jak najszybciej chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi max zaczął wywalać się po dwuch tygodniach działania pod win98se. Jak zainstalowałem go pod w2k działa mi bez żadnych niespodzianek jużprawie rok. W robocie mam maxa pod xp i czasami sięwywala ale to wina śmietnika w rejestrach i dostępu zbyt wielu osub do \"mojego\" kompa.[killer]

Ogulnie nie polecam maxa pod czymśinnym niż w2k albo xp, bo win9x ma w inny sposób rozwiązane zarządzanie grafiką i max po jakimś czasie zacznie się walić a po jakim to zalerzy od szczęśćia i ilości instalowanych i odinstalowywanych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności