Skocz do zawartości

Scena 2D: Partyzanci


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja myślę, że musisz koniecznie zachować tę prackę w portfolio, może nawet powinieneś ją zanimować trochę i wal z tym śmiało do "TV Trwam" na designer'a plansz i animek w przerwach między wiadomościami itd.;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co mogę powiedzieć.

1. Myślę, żę powinieneś lepiej rozwiązać pracę kompozycyjnie. Tu, kompozycja jest żadna. Co więcej akcja dziejąca się na obrazku jest niczym nie uzasadniona. Pozycje żołnieży są idiotyczne. Koleś strzela do ludzi, którzy podchodzą mu pod lufę. Jeden żołnież kuca na wprost karabinu maszynowego, jakby z głupawą nadzieją, że jak kucnie to go nie zauważy. Inny, atakując kładzie się pod oknem na wznak i stara się trafić pod kątem prawie 90 stopni w okno powyżej.... no.. hmm.. jeżeli chciałeś ukazać głupotę wojaków, to myślę, że da się to zrobić inaczej, niż ustawianie ich w takich pozycjach jakby się na wzajem nie widzieli. Podsumowując scena jest bez zamysłu i logiki. Inną rzeczą jest już ustawianie kompozycyjne elementów. Na środku dajesz scianę, tragicznie zalepioną nic (mało) wnoszącym plakatem.

2. Cienie i oświetlenie. Niekonsekwentnie dajesz cienie. Jeżeli jest mocny cień z dachu, to dlaczego nei ma go pod parapetami okien. Niekonsekwencja pojawia się też przy cieniach rzuconych przez postacie. Ten który leży wogóle nie daje cienia.

3. niejasne jest też rozwiązanie pootwieranych okien. Chodzi mi o te "x"-y..

 

W sumie tyle mogę Ci powiedzieć, choć musisz zdawać sobie sprawę, że jest wiecej niedociągnięć Twojej pracy.

W każdym razie ten koleś biegnący pod murem jest spoko....

 

Ale cóż, mogę powiedzieć, najważniejsze zę pracujesz i konfrontujesz swoje prace.

 

Życzę powodzenia i czekam na nowe pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyślij tą pracke do jakiejś partii prawicowej to zrobią z niej plakat na rocznice czegośtam... kiczowaty design mógły im się spodobać.

 

Nie zrażaj sie. Moim zdaniem prace sie pokazuje żeby sie pochwalić, a ty sam mówisz że jest tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności