Skocz do zawartości

Visual Basic


Gość młoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość młoda

Witam!

mam pytanko czy ktos moze mi pomoc? mam nadzieje ze tak otoz musze napisac gre na zaliczenie semestru i ma ona byc w VB. Jezeli ktos moze mi pomoc uporac sie z tym bylabym bardzo wdzieczna. Gierka ma byc prosta ale ja nie mam pojecia jak sie wogole do tego wziasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czemu VB? przeciez to nawet nie jest jezyk programowania

 

czy Ty chociash wiesz co piszesz??VB jest pelnym jezykiem obiektowym a zwlaszcza vb.net ktory defakto jest poprostu c# tylko z translatowanymi komendami .. vb.net jest normalnym jezykiem jak kazdy inny .. moze tylko prostszy w skladni .. ale czy za prostote w skladni fortrana tez nie nazwiesz jezykiem?

 

moge Ci przeslac prosta giere w vb.net ktora wykonalem na zaliczenie semestru ;) no problem call me by gg ;)

 

cheers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

A pisałeś coś w fortranie?:] Albo w prologu? Nie kłóćcie się może się pomylił z postem:] poszukaj na game dev. Jest sporo stron o robieniu gier w VB. Bym ci z checia pomogl ale na razie nie mam czasu niestety. (chlip chlip) Mi zostało tylko 50 dni do oddania mojej inzynierki a tu konca jej nie widac:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ty chociash wiesz co piszesz??VB jest pelnym jezykiem obiektowym a zwlaszcza vb.net ktory defakto jest poprostu c# tylko z translatowanymi komendami .. vb.net jest normalnym jezykiem jak kazdy inny .. moze tylko prostszy w skladni .. ale czy za prostote w skladni fortrana tez nie nazwiesz jezykiem?

 

moge Ci przeslac prosta giere w vb.net ktora wykonalem na zaliczenie semestru ;) no problem call me by gg ;)

 

cheers...

 

vb.net to spoko, ale klasyczny visial jest dobry ale dla kogos kto lubi skladac cos z klockow a nie bawic sie w programowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności