Skocz do zawartości

teksturowanie zdjeciami plus uvw...


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem. musze oteksturowac obiekt zdjeciami ale na jednym obiekcie na roznych poligonach bedzie inne zdjecie. tylko ze musze dopasowac je za pomoca modyfikatora uvw. powiem szczerze ze o teksturowaniu wiem nie wiele ale jak probowalem dac dwa razy uvw na jeden obiekt to mi sie te mapy gryzly!! nie wiem co tam jest nie tak ale nie wiem tez jak sie to naprawde robi. moze znacie jakis tutorial w ktorym to przerobie lub moze to sie robi inaczej????

pomocy???Bazylika1.jpg

 

to jest zdjecie. wytne z niego te okienka ktore zdobia sciane i naloze na moj model. tzn chce wlasnie to zrobic i mi nie wychodzi. moja sciana jest zrobiona z pojedynczych czesci. na trzecim foto widac dwa takie elementy obok siebie i wlasnie je musze obkleic tymi oienkami. ale jak to sie robi?????bok.jpg

 

bok1.jpg

 

musze przypisac inne zdjecie roznym poligonom ale chce miec mozliwosc ustawania ich jak przy uvw.

mysle ze rozumiecie o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

aha moj model nie byl robiony z tego zdjecia (tzn nie jest to dopasowane jak z bluprinta) troche sie wymiary roznia dlatego chce miec mozliwosc dopasowania tego pozniej. moze robie z tego problem a poprostu o czyms nie wiem ???

z gory dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności