Skocz do zawartości

Szkic - koncept - FX-3000


Big Foot

Rekomendowane odpowiedzi

Dennie nudna lekcja J. Polskiego przyczyniła sie do powstania tego, właściwie, speedzika...

jakieś 5-10 minut mazania długopisem... nie lubie długopisów :P pisze zazwyczaj piórem...

 

Jest to nowy rodzaj transportu kolejowego... FX-3000!

 

Możecie śmiało brać pomysły z tego jaki pojazd następny zrobić w 3D, lub jakiego właśnie nie zrobić ;)

 

P.S.

Ma ktoś jakiś pomysł na szybkie usówanie lini z zeszytu? jest to fotka, a nie skan.

 

statek4kr.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No, niezła. Ma wszystko to co chciałbym widzieć w swoich prackach...

niedługo ludzie zaczną tu chyba wrzucać zdjęcia swoich penisów.

powinny być jakieś stopnie zaawansowania, albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. chodziło mi o absurd tego co tu ludzie wrzucają, a penisy wydały mi się dobrym przykładem.

a takie gejowo - rasistowskie skojarzenia to nie ze mną. kazdy facet ma penisa - i co z tego ?! częśc ciała jak każda inna, a kazdy chowa ją po kieszeniach i wymyśla jakieś dziwne ohy jak się o tym wspomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pa6LO-wyrobiłeś sobie jakąś tam opinie, pokazałeś pare prac-i dobrze ale zauważam że im bardziej tobie ludzie słodzą tym bardziej jedziesz innych:| Krytykujesz dosłownie każdą pracę-w tym przypadku krytykując także twórcę tego "czegoś". Ba krytykujesz nawet prace mistrzów typografii, które ci pokazywałem na privie, nad którą ci ludzie spędzają mase mase czasu w szopie i innych programach. Twierdzisz że to shit i proste w wykonaniu a tutaj na forum wyznajesz w różnych wątkach że nie znasz photoshopa i dopiero sie uczysz, dziwne podejście. Zastanów się. Możesz nie szanować ludzi, ale szanuj to co robią i że wogóle coś robią w tym światku.

 

Moja aluzja nie tyczy sie tej pracy. Sorry za OF panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się.

 

(zgadzam się z postem pablo, a nie osoby ponad moim postem. ten post puścilem, jak tamtego jeszcze nie było, więc nie odnoszę się do treści tego powyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeśli wcześniej kogoś obiechałem z mistrzów...ale wcześniejsze uwagi były tylko moimi opiniami co ja bym zmienił w obrazku zeby MI się podobał...ja właśnie w ten sposób nauczyłem się w miare dobrze rysować po przez uwagi [nie zawsze trafnych] innych widzów...bo zdaję sobię sprawę z tego że ciężko znaleźć samemu u siebie błędy jak np w moim przypadku brak perspektywy "wartościującej" ten który uwydatnia pierwszy plan....Komentując prace nie twierdzę że one są gorsze lub na niższym poziomie bo komentuję prace nawet robione inną technika niż ja i bym zapewne tak nie umiał jak oni w swojej technice...jednakże ta praca tutaj to hmm żaśmiecanie forum wg mnie i zdania nie zmienię :/

 

ostatnio więcej komentuje tylko dlatego ze nie mam czasu na samo rysowanie:( ale to chyba nie jest duzy błąd.

 

wcześniejszą opinie zmieniłem bo żeczywiście niechcący objechałem przez nieuwage innych prace....sorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak można jakąśpracę zjechać przez przypadek...

Ta praca jest tragiczna i raczej nikomu się nie podoba... ale raczej z założenia taka miała być... kiczowata. Pozatym moim zdaniem nie każda praca musi być "pod ludzi". To nie jest grafika użytkowa, że się musi podobać... czasem artysta tworzący wedle uznania innych źle na tym wychodzi... To, że tobie podoba się to co wypracowałes na sugestiach innych - nie musi siępodobać wszystkim. Ja też dopiero się uczę wszystkiego... tablet mam od ok 4 miesięcy... pokazałem kilka prac, które szczerze mówiąc mnie nie zadowalają... (ale tak jest praktycznie ze wszystkim co zrobię)... i to popycha mnie do postępu... ale staram sięcały czas wypracować jakiś własny styl itd. Wszystko co poprawiam... poprawiam wedle własnego uznania... i mogę dostać samą krytykę... i mogę sobie niektóre rzeczy wziąć do serca... ale jeśli ktoś mi pisze, żebym zmienił coś co wygląda dokładnie tak jak chciałem... to ja tego nie zmienie ...nawet jesli jest źle...

Umiejętności trzeba zwiększać... ale to nie znaczy, ze mamy akurat "tworzyć" tak jak to widzą inni...

...pewnie tu wszystko poplątałem... i wszystko sobie przeczy... ale poprostu nie zawsze potrafięubrać myśl iw słowa ;)

Wyszedł w sumie kolejny offtop, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie chodzi mi o to że jak ja komuś pisze ze przydało by sie coś zmienić to, albo tamto, albo ze mi to nie pasuje. to nie znaczy ze ja się nazucam i ze jak tego nie poprawi to będzie bardzo źle...ja oceniając prace nie mieszam w to emocji nie jestm zły jak ktoś mnie nie słucha albo że uważam kogoś takiego za mało inteligentego,nic tych żeczy.....daję poprostu twórcy pracy możliwość wyboru spomiędzy wielu uwag tych które mu właśnie pasują i które by poprawiły jego indywidualny styl...jeśli np praca która jest wyżej mi się nie podoba to mozliwe ze poprostu nie znam tego stylu i że się mylę z moją oceną że zaśmieca forum...Gdyby nie negatywne uwagi osób które oceniały moje prace to bym do dziś nie wiedział że im czegokolwiek brakuje i całe szczęście są tacy ludzie którzy umieją szczerze wypowiedzieć się co oni i tylko oni sądzą o tej pracy. przecież poprostu można mnie zignorować :) [sorka za of]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności