Skocz do zawartości

Postac olowkiem + wersja podmalowana w photoshopie.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolo sie ładuje ;)

cz-bialy bardziej mi sie podoba,

kolorek taki pokolorowany wiec troche mniej

ogolnie bardzo fajny klimat

moim zdaniem twarzy brakuje wyrazu

i "mocy" jakie ma reszta ciala, jakaś taka bezpłciowa jest

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne trzyma klimat... widze nawet dobrze prowadzona kreske...(w paru miejscach)

Staraj sie kreską budować bryłę postaci ...widze po kresce że na 100% jesteś praworeczny :D przeważają kreski o diagonali gora prawo - lewo dół

 

Anatomia tego...no.. :).. ręka za chuda w stosunku do uda...ale poza modela fakt ma ze trzy trudne skróty w perspektywie...rączki i noga...

Jeszcze chyba ołówki - prawa reka modela (na obrazku ta na dalszym planie) rysowana jest mięciutko...miękkim ołówkiem..skrót perspektywiczny byłby nawet dobry tylko dłoń jest większa niż ta na pierwszym planie...a na udzie jakas taka drobną gestą kreską "zaszklona" powierzchnia twardym ołówkiem..wg. mnie sie troche gryzie

 

I tak wielki plus i super ze rysujesz anatomie czlowieka...czyli rysunek z grubej rury a nie jakies tam smoki czy potworki w których proporcje nie maja znaczenia bo zawsze można powiedzieć że : tak "mialo byc"... tak trzymac

 

Wtyczka jest wiec to jest obraz S/F to kogo obchodza proporcje...moze bedziemy tak wygladac :D

 

i z tym kolorowaniem w fotoszopie nie wiem czy to potrzebne ... mozna troszeczke zakryc pewne niedociagnięcia...Gdybyś zrobił cała prace np. pastelem w takich kolorkach jak w psp ..no to juz by bylo cos

 

Pozdrawiam

 

btw. 100x70cm :D

skaner bębnowy by sie przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to chyba pierwsza praca, która wygląda profesjonalnie, jak praca kogoś kto uczył się rysunku.

Proporcje są bardzo fajne, mimo, ze nie do końca naturalne, ale widzę że to było zamierzone.

Koloki dodają temu smaczku.

Podoba mi się lekkość kreski i spoko wzmocnienia tam gdzie być powinny. Osobiście kręci mnie taki styl rysunku i to, że jest rysowane poza kompem.

Wieeelki plus dla Ciebie kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zappatattoo

fajny pomysl z tym kolorowaniem w photoshopie.... uzywasz tabletu czy robisz to myszka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności