Skocz do zawartości

Sony pokazuje PlayStation 3!


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

a co LIS jestes szczesliwy z uzywania systemu win

Tak. Dla mnie jest bardzo dobry. Jadę na tym samym systemie już od 2 lat bez formata i jak dotychczas niemiałem z nim większych problemów. A w związku z tym że jest w 100% legalny mam pełne wsparcie techniczne ze strony Microsoft. Jak coś nie gra to dzwonie i pytam.

 

To tak jak narzekać na 3ds Max, że niema buttonu „stwórz realistyczną wizualizację”.

I jeszcze „wymodeluj forda mondeo”.

I żeby się nie wieszał jak zobaczy trylion poligonów.

 

Pokaż mi inny system na PC który dawałby tak wielką swobodę korzystania z zasobów kompa i wydajnej pracy jednocześnie zapewniając full support niż Windows. ?

 

Na jaki inny system znajdziesz tyle doskonałego softu, co pod okienka?

 

Linux. Leże i kwiczę :-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobrze sadzisz ale tearz powstaja intel mac i bedziesz mogl postawic osx lub win albo konfigurujesz se kompa kupujesz odpowiedni procek i mozna na blaszaku tez odpalic osx troche tzreba pokombinowac ale jest to mozeliwe bys popracowal na osx chociaz troche byz zrozumial co jest fajne a co miazdzy :] naprawde win musi sie duzo zmienic moze ten nowy ale nie sadze powiem CI tak w robocie mam MAca ktory ma z 4 lub 5 latek siedzi na nim system os ... i przez te latka ani razu nie trzeba byle reinstalu robic bardzo stabilny sytem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mi ci z M$ nie chca pomagac... gadka, ze moja wina widocznie i ze pacze potrzebuje. a mac dla mnie jest bezuzyteczny. musialbym kupic konsole, zeby miec na czym grac (błagam, nie mowcie o emulacji...) no i telewizor do tej konsoli (jedyny taki okaz na swiecie, co TV nie oglada :D:D) no i gry do tej konsoli, bo pecetowa kolekcje moge wywalic (kto odkupi uzywane, kiedy moze z sieci sciagnac)

jak mi windows siada, to na linuksie probuje siedziec (juz czwarty rok trzymam kolejnego linuksa "na wszelki"). milo sie tam w Blenderze pracuje, bo szybko dziala (renderuje sobie z konsoli duze obrazy, no i dopasowany do procka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows to bardzo dobry system. Troche ciezko mi to przez "palce" przechodzi no ale taka prawda. Uzywam winow dobre 10 lat znam wiekszosc ich dziur problemow, wiem co zrobi komp z winem z wyprzedzeniem ;) Format robie rzadko, zwykle jesli robie, to tak po prostu dla odswiezenia ale bardzo rzadko (wiadomo, 10 sterowniki z rzedu kazdego podzespolu itp..). Wirusow nie mam, wszystko co chce dziala, a obsluga jest bardzo prosta zwykle okna w nich folder, insttaluej odrazu jak chce i nic nir kombinuje. Linix to porazka w tym momencie. Polityka polityka MS, ale wole chyba win 98 lub 2000 niz nowego linuksa..i tak wszystko dziala..

 

co do Sony, jak wyzej :X-em[2]: napisał, Sony wie co robi, a Pley po prstu mi sie bardziej podoba i gry na tę platformę niż na Xbox, po prostu dla mnie pley jest "fajniejszy" a nie gorszy. Ps2 w sotsunku to ps1 bylo szokiem, co do Ps3 nie zastanawiam się, jestem pewny, ze bedzie swietne, moze nie pozbawione wad, ale skoro ps2 juz w tym momencie jest dla mnie bardzo dobre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiadomo, że PS3 będzie dostępne również z dyskiem twardym 60GB z zainstalowanym systemem typu Linux. Swoją drogą jeśli będzie możliwość instalacji linuksowym softów, wtedy będzie można zainstalować np. mayę i cieszyć się z wydajności Cella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności