Skocz do zawartości

Jakie ksiażki warto wciagnac ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec mam problem bo musze kupic ksiazki do "grafiki" raczej niechcial bym kupowac starych tytulow, chyba ze jakas bardzo dobra knige :)

 

Wiec tu prosba do was , jak byscie byli tak mili i dali kilka tytulow ksiazek ktore warto miec , oczywiscie nie ma mowy o ksiazkach dla poczatkujacych.

 

bede wdzieczny za kazdy tytul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O jakie książki ci chodzi ?

O grafice in general, historia, artyści, galerie bla bla bla

Czy może konkretnie o jakichś technikach, na przykład akwarela, albo może jakiś tech-book wyjaśniający linoryt, akwatintę itd.

A może chodzi o liternictwo (tj. typografię) ?

Czy może jakieś manuale do soft'u w stylu "Harnessing 3ds max by ktoś tam" ?

 

Grafika to szeroka dziedzina, mająca szeroki kontekst historyczny, całą masę artystów, niemal niezliczoną ilość technik (nie licząc tych zaliczanych niejako do klasyki), a współczesna to już wogóle.

 

Pamiętam jak kiedyś prof. na rysunku przyniósł nam album grafik komputerowych, szczena mi opadła, ale nie dlatego, że były tam super gładkie modele sprzętu wyrenderowane najlepszymi rendererami, tylko ciekawe kompozycje.

 

Jak się określisz to może wygrzebę kilka tytułów.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy zajmujące się sprowadzaniem książek z zagranicy. Niektóre nawet mają podpisane umowy z wydawnictwami albo księgarniami i czasem koszty potrafią być stosunkowo niskie (bo na przykład sprowadzają 10 książek w jednej paczce i koszty transportu rozkładane są na kilka osób), ale z doświadczenia wiem, ze to rzadkość. Zwykle trochę odczuwa się marżę jaką naliczają.

 

Ja zamawiam z amazon używając karty do płatności elektronicznych i jest spoko. Czas realizacji ok 3 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia przez amazon. Ani razu nie zdarzyło mi się by były jakieś problemy, książki dochodziły w przewidywanym terminie w idealnym stanie, zapakowane, z rachunkiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie wszystko ;) od anatomi do bazgrania akwarelami ;)

 

Poprostu dawajcie wszytko co uwazacie za godne polecenia zeby nie bylo zmarnowanego siana ;)

Najlepiej te tyluly ktore znacie i ktore wam w czyms pomogly itp

 

narazie na pewno wciagne te pozycje :

 

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/331650

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/151965

http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/288732

 

ps. bardzo mi zalezy na tym zeby na ksiazki mozna bylo dostac fakture ;)

ps2. dzieki Jarek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Ja zamawiam z amazon używając karty do płatności elektronicznych i jest spoko. Czas realizacji ok 3 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia przez amazon. Ani razu nie zdarzyło mi się by były jakieś problemy, książki dochodziły w przewidywanym terminie w idealnym stanie, zapakowane, z rachunkiem.[...]

 

hmm normalnie mozna zamowic z faktorka vat? bo jest mi ona niezbedna. A to z karta platnicza to bylo by mi na reke :)

 

ide sie rozejzec o co tam biega, jak bys mogl przyblizyc temat to bede wdzieczny :)

 

 

Najlepiej daj tutuly knig na ktorych sie nie zawiodles, poprostu to co Ci sie bardzo przydalo i bardzo Ci pomoglo to jest najwazniejszym kryterium dlamnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności