Jump to content

Graficy 3D - oferta


iceman

Recommended Posts

Witam , poszukujemy grafików i animatorów 3D do tworzenia gry MMORPG . Gra jest osadzona w świecie fantasy, cześć prac już mamy za sobą , szukamy osób chcących się wykazać, pokazać swoje umiejętności , lubiących tego typu prace i gry , a i możliwość zyskania na tym co nieco niestety nie będą to jakieś bajońskie kwoty dlatego ogłoszenie kieruje tutaj , ewentualna dodatkowa opcja to udział w zyskach gdy gra ruszy , możemy pomóc w zakupie oprogramowania dodatków. Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą proszę pisać na e-mail [email protected] lub GG 1806848 pozdrawiam Tomasz – New Old World Team

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie sądzisz, że kolejna gra fantasy to kompletna gra porażka ?

Zobacz na takie produkcje jak Lineage II, EverQuest II, WoW, Guild Wars i wiele innych i zastanówcie się czy jest sens w to brnąć.

 

Szef NCSoft wyraźnie dał do zrozumienia, że zmieniają trochę swój kierunek i powoli odchodzą od gier czysto fantasy, zastanówcie się nad tym.

 

Nie wiem czy zanalizowaliście również koszty produkcji oraz jakie są obecne ilości subskrypcji w takich grach, jeżeli tak to dobrze ale liczby nie są zbyt nastrajające do pracy biorąc pod uwagę konkurencyjność tych najlepszych.

Link to comment
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy