Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlatego testy wykonuje się na High_endowych maszynach.... Eidos testował Tomb Ridera na SGi 320i... co na tamte czasy było wypasem nie z tej ziemi...

 

pozatym testy tak naprawdę wykonacie za rok albo 1,5.... takie prawdziwie obciążeniowe.... bo testy modeli DX czy GL możecie robić nawet na PII....

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ta texturka jest taka duza tylko tak na wszelki wypadek, potem jak bedzia jusz wszystkie, to pozmniejszam je maxymalnie. Nichcialem zeby pyla potem odwrotna sytuacja. A co do wielkosci texsturek ogolnie to w half-life 2 sa texturki do 2048x2048, a gra wychodzi we wrzesniu ;)

 

 

A czy texturka moze byc (pod wzgledem kolorkow i ogolnego graficznego designu) bo dzis dalej zabieram sie do roboty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze dopracuj

 

a tak BTW to juz mam gotowe texturki na najwieksze zewnetrzne powierzchnie karczmy, jutro zabiore sie za okna, komin i nadbudowke, a potem wnetrze, sory za tepo pracy ale tak wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow!!!!!!!!!!!!!![boje się][boje się][boje się][boje się][boje się][boje się]Normalnie wypasik[piwo][piwo][piwo]Muwie o wszystkich pracach oczywiście:))))

A smok i żołnież giorgione\'a to aż mi mowe odebrał(WoW).Szykuje się niezły hit[piwo][piwo]

 

Słuchajcie, przydałoby się wymodelować tytułowe kryształy:) Według mojej wyzji mają wyglądać podobnie jak interface Phantona, czyli jakiś kamień opleciony przez \"roślinę\".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wawozu to linia \'z lotu ptaka\' (taki rzut z góry jest dobry, ale przekrój wypada zle, postaraj się wpuklić tą \'trawę\' a ściany wąwozu znacznie urozmajcić. Bardzo ładnie (przy stosunkowo malej ilosci poly) wyglądają różne tego typu formy terenu w Need for Speedzie: Porsche, Jeżeli masz ta gierke to przypatrz się tym wawaozom, a jezeli nie masz to naprawde radze sciagnac z kazy (jakies 160mega) bo pozatym ze jest przykładem dobrej graficzki to jeszcze niezla scigalka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia z oficjalnej strony KLa:

Chciałbym się pożegnać z moim ukochanym składem tworzącym KLa bo od teraz czyli w roczną rocznicę rozpoczęcia prac nad grą niestety nasze drogi się rozchodzą ;(

Kilka słów należnych się wam wyjaśnień otóż zostałem poproszony o przestanie się zajowaniem się KLem po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że w istocię nie jest to głupi pomysł.

Niestety różnorakie obowiązki sprawiły, iż moje zaangażowanie spadło a przyszłość nie wygląda na to by mi ich liczba się zmniejszyła wprost przeciwnie.

 

Mam prośbe by się ze mną nie kontaktować już w sprawach dotyczących KLa.

 

Pamiętajcie o moim wkładzie w KLa.

 

Mam nadzieję, że przynajmniej z częścią składu spotkam się w jakimś innym projekcię.

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia.

RadX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pogadalem z Sylwiuszem i bedziemy robic wszystko żeby Rad wrócił do zespołu, może uda mu się jednak wyasygnować trochę czasu na KL i RAZEM ruszymy w dalsza droge ku ukonczeniu tego projektu...

 

 

Moze to i głupie pytanie ale kto chce powrotu Rada niech sie wpisze

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by felav

Dobra pogadalem z Sylwiuszem i bedziemy robic wszystko żeby Rad wrócił do zespołu, może uda mu się jednak wyasygnować trochę czasu na KL i RAZEM ruszymy w dalsza droge ku ukonczeniu tego projektu...

 

 

Moze to i głupie pytanie ale kto chce powrotu Rada niech sie wpisze

 

 

 

 

 

Na ile moj post pomoze nie wiem, ale wiem na pewno, ze jestem za powrotem RadX\'a do skladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności