Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hi!... no tak bywa w zyciu ja to rozumiem(chyba wszyscy inni tez) wiec zyczymy ci, ze kiedys o nas sobie przypomnisz, zoribsz cos, ale bron boze nie mozesz sobie odpuscic :).

To tyle ode mnie, wrocilem do wiekszej aktywnosci \"zawodowej :))\"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory wszystkim, ze sie nie udzielam ale mam ogromne problemy ze sprzetem i zostala mi tylko kafejka i komp w pracce, jak tylko naprawia mi neta i monitor wrzuce karczme, bo jest prawie gotowa. Dam tez te karczmiane dialogi.A tak BTW to Sylwiusz mial racje zebym nie obiecywal ze wszystko bedzie 28, na pocieszenie moge tylko powiedziec ze tym razem nie z mojej winy ta obsowa ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, widac ze wszyscy ogladli nasz watek a inkt sie nie odzwyal :DD... spryciarze :D... a co do mojego goscia to zostaly mu tylko dlonie :D... wiec na dniach mozecie go oczekiwac :)... a i jeszcze siekiera sasqoca?... tylko nie iem co on z nia zrobil :)... bo ja teksturowalem, z lepszym badz gorszym skutkiem :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa co do naszego forum... i watku na max3d.pl to mysle, ze powinnismy jakos sie przeniesc albo tu albo tam... bo wiadomo ze niewielu sie chce wlazic na kla tylko po to zeby zobaczyc pare tematow, bo i tak nie wiadomo czy kazdy tam wchodzi... ja jestm zaprzeniesienim wsyztkiego na strone KL :)... ale wszystko zalezy od nie weim kogo ;))...

Proponuje przemyslec, i zaaktualizowac liste czlonkow, bo nie wiem czy klicek cos zrboil? Albo... dungal? :)... no nic, moglby to ktos jakos uregulowac?... moze pogadac z owymi osobami :))) czy cos :D...

tak sie ozpisalem, tearz ide cs porobic :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

dzisiaj dostalem cos werwe, czujac ze nie bedzie wiele czasu na gre przez roq... ale mysle ze wygospodaruje cos :))...

Idac za ciosem, z 3 postami pod rzad wklejam wam mojego oslawionego, badz nie krasnlouda... oteksturowany, rig tez jest, kolorki moga byc zmienione...(teksturki)...

czekam na sugestie :)...

ostatni-a.jpg

ostatni-b.jpg

ostatni-c.jpg

no i ide spac, ten otatni skrin to taki, ze chyba nie bedzie tak to wygladalo w grze? ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ma rekawiczki... co do skory, to nie wiedzialem zbytnio jaki kolorek zrobic skory :D...

ale sprobuje cos z tym zrobic... i tak sa za duze biale refleksy :(...

No nic, a gdzie reszta komentarzy? :D... zmieniam i zamykam ten model, bo juz na niego patrzyc nie moge :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm,, nikt nie komentuje, wiec uwazam go za skonczonego?!... I czekam na kolejne zlecenia?

A co do tego przeniesienia na forum KL to ustosunkujcie sie do tego, blagam :)... to ulatwi prace wszystkim(jezeli jeszcze ktos che to robic, bo po ilosci postow to cos lipa :( )....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności