Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czekamty czekamy, a ja chce pokazac wszem i wobec mojego zaanimowanego wrobelka :D...

plik exe, to nie zaden wirus, tylko stworzylem slideshow w irfanviewie :D bo innego programu (keigos gif animatora) nie mialem :/. Jezeli ktos pomimo tego ma watpliowsci, mozna przeskanowac :))..

9 klatek:

jak sie spodoba, to bez pierdol wysylam to pablowi :D.

http://www.dark3dgraphs.republika.pl/wrobel.exe

 

PS. IrfanView rulzzz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem fajny, ale jakos trudno mi ocenic animacje, chociaz wydaje mi sie ze on troche za majestatycznie macha tymi skrzydłami jak na wróbelka. Po drugie popracuj nad texturka.

 

Myslalem tez ze wrobla latwiej zobaczyc na ziemi niz na niebie wiec nie wiem czy nie lepiej zrobic animacje skaczascego wrobelka.

 

Ale fajny ten ptasi motyw, mozna jeszcze zrobic dzieciola na drzewie i jakies latadło w stylu sokoła i sowe, ale to tak tylko na przyszlosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebne są nowe postacie do zrobienia mianowicie:

 

Mad – Tęgi mężczyzna, odziany w schludne szaty dość wysoki ma miecz, długie włosy, i smukłą twarz. Stojący.

 

Adamham – Kolega Mada, ma w posiadaniu klejnot, jest ubrany w szlachecki strój ma miecz, tarczę, zbroję i wysokie buty, nosi hełm z pod hełmu widać bladą twarz, nie jest zadowolony z życia więc jego wyraz twarzy musi być mizerny. Rozkazujący

 

Pantohra – Kobieta o mistycznym spojrzeniu ubrana na wojskowo, zbroja, miecz i łuk. Wysoka. Stojąca.

 

Lamentujący człowiek – Zwykły mieszczan, w opłakanym stanie cały blady, ma podkrążone oczy i popękane naczyńka. Ubrany skromnie w jakieś podziurawione i brudne szaty. Na kolanach.

 

Mathorn – Człowiek mający totalnego bzika na punkcie starych bogów i mitologii Jest odziany w starodawne szaty na całym jego ciele roi się od tatuaży. Ma bardzo długie włosy i zapuszczoną brodę. Ma miecz i jest bardzo silny. Modlący się.

 

Córka lamentującego człowieka – tak samo ubrana i zrozpaczona tyle że kobieta wiek ok. 16 lat bez żadnej broni. Skulona.

 

Muchthg – Wyjadacz i tetryk. Stary zgrzybiały koleś który nie wie co mówi. Ubrany w łachmany pijący piwo. Siedzący.

 

Marks – Gość karczmy, łachmany. Brudny. Siedzący. Bez broni.

 

To na tyle. Wiem że dużo ale ten... musi być bo inaczej questy wezmą w łeb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli robimy intro tj. karczmę, wiem ze zawalilem sprawe z ta texturka karczmy, ale ona jest jusz prawie gotowa tylko ze z quarkiem sie z nia mecze i mecze i jakos sie jej umeczyc nie moge, ale wiem tez ze brakuje jeszcze chociazby postaci gonca (chyba ze umknela mojej uwadze to przepraszam)

 

No i co do programistów to przydałby się ktoś ktoby trochę Sylwiusza odciążył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wkazdym badz razie questy sa. Pierwszy quest jest ze szczurami w piwnicy potem beda pomniejsze zadanaka az wkoncu wezmiemy sie do roboty za wieksze. ale zobaczcie mowice zeby intro robic a niedopieszczacie karczmy i otoczenia trzeba narobić chłopów, karczmarza, i sama karczme tak wiec zabierajcie sie za to... 55 stron tematu poszlo na to zeby robić sam koniec gry a nie poczatek :) wiec musimy się sukupić ! zgarnąć myśli i już mamy gotowe :) pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jetem za tym, by zrobić najpierw jakieś demko - a potem tą całą resztę :P

 

A tutaj nowa postać w przerwie -jak będzie się wam podobał dajcie znać - bo na razie to teksturuję harpię - a tego osobnika to przypadkiem zrobiłem 1508 faces ma obecnie - i tak samo jak harpia jest już gotowy do teskturowania - unwrapa już zrobiłem :P

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzucamy terminami :)...

a pozatym, to zrobmy to intro zrobmy, ale wpierw to musi strona dzialac i trzeba pokonczyc zaczete zadania :/...

I jeszcze jedno, prosilbym aby jakis scenarzysta uzgodnil ze mna animacje poszczegolnych bohaterow... bo nie wiadomo jakie robic :)...

ale to juz na gg niech sie ktos zglosi(nie wiem kto jest za to odpowiedzialny :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o karczmę w wiekszoci są to siedzący albo chodzący i pijacy piwo postacie siedza na krzeslach przy stolach gadaja z innymi mozesz sie do niech zwrocic jako bohater zwracaja się w twoja stronę jednie karczmarz i paru gostkow beda inaczej ubrani i bardziej funkcyjni od reszty

 

Ps. powerslave jest zajebisty :L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK trzeba zebrac wszystko do kupy. Zobaczyć co mamy, dać to Sylwiuszowi, resztę dorobić i po klopocie.

 

Pablo jeżeli możesz to wypisz jakie modele są już całe: gotowe z texturkami i animacjami, bo np. kupca widziałem jakąs wczesną wersję, a jedo ucznia wcale...

 

Ma ktoś jakiś kontakt do Sylwiusza, bo mam problemy z nakładaniem teksturek w quarku, jeżeli ktoś się na tym zna to na gg, a tak wogóle to przydałoby się jakieś wsparcie dla Sylwiusza w dziedzinie kodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WILLOW:

 

Hmm po rozmowie z Darkelfem doszliśmy do wniosku że istnieją 2 wersje naszej karczmy

Ostatecznie usuneliśmy z niej kupca i pare drobiazgów...(ale modele się przydadzą hehe).

 

Więc karczma składa się:

1. Karczmarz

2. Pijany żołnierz

3. 3-4 gości

 

W karczmie znajdzie się tylko i wyłącznie 1 zadanie, dotycząte oczyszczenia piwnicy ze szczurów.

 

Mam nadzieje że wszystko jest jasne hehe

 

Pozdrawiam

 

 

READ THIS POST OR DIE :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozwiązałem problem z divxem:P

Ponizej poprawione wersje z tego z pewnością coś zobaczycie:D

 

animka - próbna 1

 

animka - próbna 2

 

Te powyżej są próbne i maja o wiele więcej klatek animacji niż ete poniżej wczoraj ustalone :D

 

pije

wstaje

przechodzi stołek :D

 

Reszta jutro :D

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto koncepcik 1 karczmy takie cos zeby bylo widomo gdzie co postawic

 

Objaśnienia:

 

numer 1 - Karczmarz.

numer 2 - Wejscie do piwnicy (zadanie ze szczurami)

numer 3 - Kominek ala Felav

numer 4 - szafka z winami i piwami

numer5 - stoliki na ktorych sa swiece i przy ktorych siedza goscie karczmy mysle ze dobrze bedzie jesli przy jednym bedzie siedzial gosc karczmy z pijanym straznkiem, resza osobno i wtedy mamy pijaczka i 3 gosci karczmy przy czterech stolach mysle ze tak bedzie dobrze

 

Ps. Rysunek jest straszny wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności