Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heheheheheh - :D - nie darkelf - ja już barzdo dawno przesyłałem pablowi wcześniejsze obiekty - ostatni jaki mu przesłałem to fazki szczurka:D

Spox Phantom - na razie kończę pozostałe już wykonane bronie - bo troszke tego jest tylko teksturek brak - ale spokojnie po malutku kończę :D

A co do broni - to znów narysuję kilka szkiców i zobaczymy co wy powiecie na ten temat:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo postała ta po lewej 2138 faces - a potem ta po prawej - a włąściewie przeróbka poprzedniej - 2134 faces - tą po prawej jeszce zmienie i dodam jej buciki zamiast gołych stóp - przy okazji zaoszczędzę sporawo ścianek:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny toporek:D

 

A jakby ktoś chciał wiedzieć, dlaczego to teraz tak \"szybko robię\", to juz wyjaśniam.:D

 

Pod koniec roku mam prawie, że nieograniczony gostęp do netu.

Niestety w przyszłym roku sytuacja moze sie drastycznie zmnienic i mogę n ie mieć prawie że w ogóle dostępu. Dlatego chcę jak na razie jak najwięcej dla was zrobić:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, powiem sczerze ze to by sie nadawalo na jakas bron questowa... moze z innego wymiaru czy cos, bo jakos mi sie ona nie widiz w mrocznym klimacie WH ;)))... a tak nawiasem,, to sałek jest z nami w teamie? :D... jezeli tak, to ja juz mu tam cos dam :P.

A tak na serio, to jeszcze chcialbym ujrzec siateczke, i moze by sie nam chlpak na forum ujawnil? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm, tarczo-topor :D...dobre dobre ;p...

 

Odpowiedź masz w klu 2d:D

 

A co do tego miecza powyżej to fakt powinien go trzasnać na jakims mieszanym tle np. gradiencik - bo tło raczej w grze ie bedzie czrne :D - nie?:D

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

hmm, powiem sczerze ze to by sie nadawalo na jakas bron questowa... moze z innego wymiaru czy cos, bo jakos mi sie ona nie widiz w mrocznym klimacie WH ;)))... a tak nawiasem,, to sałek jest z nami w teamie? :D... jezeli tak, to ja juz mu tam cos dam :P.

A tak na serio, to jeszcze chcialbym ujrzec siateczke, i moze by sie nam chlpak na forum ujawnil? :)))

 

ales mnie darkelf z tym mrocznym klimatem rozbawił :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee Boowa nie czujesz klimatu Kryształów po prostu, jest bardzo ilustratorski takie pole pod wyobraźnię gracza, sporo ciekawych niedomówień i otwarte pole interpretacyjne. Rozszerzenie questów o kwestie CG to sprawa nowatorska i może okazać się chwytne rynkowo. Czego oczywiście życzę ekipie KLa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre gotham dobre ;PP... a tak jeszcze do boowy: moze zle powiedzialem, nie mroczny tylko hmm... realistyczny -> przez co takie mieczee by nie mialy racji bytu... ja wiem ze ty jestes master WH i w ogole, pewnie herezje glosze, ale po przeczytaniu paru rozdzialow podrecznika takie odnosze wrazenie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności