Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by RadX

Modele pokazuję chronologicznie a więc pozycja nr 2 to kopia knajpy w Jaworkach (chyba się nie mylę co do miejscowści choć dochodzenie pokaże), która mnie szalenie zainspirowała. Wystruj i jedzienie miała nie kiepskie ach [wow][piwo]

Sory ze sie wtrące...ale ta tawerna...troche taka za \'mórowana\' i szara...ale w srodku zagospodarowana jak naj bardziej zmyslnie ;) aaa jak moze wygladac...czerpiac pomysł...nie jakiego Gustawa...Radx wiesz o czym mówie chyba....to proponuje wziac troche klimatu z tawerny gry: Wampire:The Masqureade ...co myslicie...wiem tylko ze odczuwało sie klimat karczmy dosc wyraznie....a muza dawała tam piekny efekt który do tej pory sie pamieta..ach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

nom, zrobilem updacik tego nieszcesnego toporka:

4end.jpg

w sumei to calkowicie przebudowalem texa :D...

Toporek jest fajny :) ...myslalem o zrobieniu qesta...o poszukiwaniu Magiczneko toporka...cos dla Draw fanów ;)...tylko ze tamten toporek...powinien byc dwóreczny i dosyyć sporawy ...a trzonek malutki...cos pomysle i pogadam z innymi w tej sprawie..narazie to tylko pomysł ;)na qest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Rtsd2

Originally posted by RadX

Modele pokazuję chronologicznie a więc pozycja nr 2 to kopia knajpy w Jaworkach (chyba się nie mylę co do miejscowści choć dochodzenie pokaże), która mnie szalenie zainspirowała. Wystruj i jedzienie miała nie kiepskie ach [wow][piwo]

Sory ze sie wtrące...ale ta tawerna...troche taka za \'mórowana\' i szara...ale w srodku zagospodarowana jak naj bardziej zmyslnie ;) aaa jak moze wygladac...czerpiac pomysł...nie jakiego Gustawa...Radx wiesz o czym mówie chyba....to proponuje wziac troche klimatu z tawerny gry: Wampire:The Masqureade ...co myslicie...wiem tylko ze odczuwało sie klimat karczmy dosc wyraznie....a muza dawała tam piekny efekt który do tej pory sie pamieta..ach ;)

 

Czytaj posty !! Napisalem kilka razy, że tekstury są domyślne !!

Knajpa istnieje w rzeczywistości (jak dochodzenie pokazało nie w Jaworkach :) dalsze śledztwo pokaże gdzie :> ) i zrobiłem ją jakiś rok temu !!

Jakie pomysły czerpałem od Gustawa, którego znam od niedawna ? przykłady

Żeby się dowiedzieć kim jest \"nie jaki\" Gustaw wejdź na 2 ostatnio dodane Linki obecne na stronie KLa w dziale Linki (byś się nie pogubił) !

ps. Murowana piszę się przez zwykłe u. Zwraca ci uwagę dysgrafik i dyslektyk !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by RadX

Originally posted by Rtsd2

Originally posted by RadX

Modele pokazuję chronologicznie a więc pozycja nr 2 to kopia knajpy w Jaworkach (chyba się nie mylę co do miejscowści choć dochodzenie pokaże), która mnie szalenie zainspirowała. Wystruj i jedzienie miała nie kiepskie ach [wow][piwo]

Sory ze sie wtrące...ale ta tawerna...troche taka za \'mórowana\' i szara...ale w srodku zagospodarowana jak naj bardziej zmyslnie ;) aaa jak moze wygladac...czerpiac pomysł...nie jakiego Gustawa...Radx wiesz o czym mówie chyba....to proponuje wziac troche klimatu z tawerny gry: Wampire:The Masqureade ...co myslicie...wiem tylko ze odczuwało sie klimat karczmy dosc wyraznie....a muza dawała tam piekny efekt który do tej pory sie pamieta..ach ;)

 

Czytaj posty !! Napisalem kilka razy, że tekstury są domyślne !!

Knajpa istnieje w rzeczywistości (jak dochodzenie pokazało nie w Jaworkach :) dalsze śledztwo pokaże gdzie :> ) i zrobiłem ją jakiś rok temu !!

Jakie pomysły czerpałem od Gustawa, którego znam od niedawna ? przykłady

Żeby się dowiedzieć kim jest \"nie jaki\" Gustaw wejdź na 2 ostatnio dodane Linki obecne na stronie KLa w dziale Linki (byś się nie pogubił) !

ps. Murowana piszę się przez zwykłe u. Zwraca ci uwagę dysgrafik i dyslektyk !

Spox Radx ...wiem kim jest Gustav...mówiłem o podkładzie muzycznym do karczmy...i nie dylko ty jestes dysgrafik i dyslektyk ! ...wiec sie nie chwal ;)...a propos zapraszam do skometowania Systemu...Xp na Scenariuszu...tylko nie mówcie ze jest do \'dupy\' :P...bo nabawie sie jakiejs psychozy [lol2]...pozdrowienia dla teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory republika mi psikusa zrobila, a tak wogole to dalej panowie mobilizacja swieta idą, co z terenem?

 

A i czy ktos poza sylwiuszem bawi sie tutaj quarkiem?

 

Dobra uznaje ze serwer republiki wygral naprawde nie wiem na czym to polega, niby wszystko ok a jednak, chyba sobie poprostu nie radzi z takimi duzymi plikami(700kb) :D

 

A karczme poslalem do odpowiedniej osoby, niestety niedostepna dla szerokiej publiki :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie nie podobają stoliki:( Po pierwsze za \"krwawe\", po drugie to raczej powinny być całkiem drewniane, a nie złożone z jakichś skalnych bloków.

A po trzecie, to czemu ten bodajże kominek na 1wszym obrazie jest pokryty mchem:]?

 

Ogólnie fajnie to wygląda:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... oglaszam nowy GoD... po malych drobnych wzmiankach RadXa i uswiadomieniu sobie, ze to do mnie nalezy oto jest... ANKIETA dot. 3 bodajze GoDa...

co do miejsca spotkania, to czat na www.krysztaly-lorien.prv.pl... dokaldna godzina do ustalenia... i do tego usluzy moj skrypcik spisujacy:

http://zso.tbg.net.pl/~darkelf/god/god.php

wpisujecie tam ktore daty wam pasuja i ktore pory dnia... zliczamy to i na koncu... patrzymy co bylo najbardziej popularne i taki termin wybieramy... proste?...

mam nadzieje, chociaz skrypt moze nie byc troche przejrzysty, to mysle ze skumacie o co w nim chodzi... co do przebiegu spotkania nie mam pomyslu na takowe, bo w sumie nie ja chcialem zoorganizowac spotkanie... zatem czekam z innej strony na propozycje :)...

tymczasem zapraszam do klikania :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak..GOD się jak najbardziej przyda. Bo znów stoimy w miejscu:D Tylko najlepiej, żeby byli wszyscy wtajemniczeni.

P.S. Najlepiej żeby wszyscy mieli opisy na GG o GODzie, wtedy napewno nikt nie zapomni(ja to mi się ostatnio zdarzyło:/):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... pare osob sie juz wpisalo.. a tak w sumie, to wszyscy... i wiem, ze 1 termin wsyzstkim pasuje... to 22.12.2003... wiec taka bedzie data goda... godzina... mysle ze 14. miejsce: chat na stronie http://www.krysztaly-lorien.prv.pl ... myslee ze to tyle, mam nadizeje ze wszysscy przybeda :D...

no to do zobaczyska w ponieidzalek...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozna by wczesniej np. kolo 16rozumiem ze sie wpisalem i wogole ale to php jest troche niemiarodajne bo w wiekszosc dni pasuje mi 18 a akurat w poniedzialek nie, a godziny popoludniowe zyskaly podobna aprobate wiec o ile nikt nie ma nic przeciwko to nie moglaby to byc 14 np? Naprawde nie chce mieszac ale poprostu godzina popoludniowa wydaje mi sie bardziej dogodna chociazby z uwagi na wieczorne wypady na miasto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności