Skocz do zawartości

Modyfikator na obwudkę spline...


TheRifler

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie potrzebuję modyfikatora na robienie obwudki dla splineów... Wiem że jeżeli mam obiekt spline i zaznaczę to jest taka opcja... Ale mi chodzi o modyfikator... Że jak mam ruchomą linię jakąś to aby jej dodawał obwudkę... Później można nałożyć na to extrude i wyjdzie to co chce... Chodzi mi o to że ta linia będzie animowana i to co jest i każdy zna nie zda tu egzaminu... Może jest skrypt na to? :D Czekam na propozycję (pilne) :D

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jedyną linia ktora mozna animowac jest NURBS ... a zwyczajnego splina raczej nie zanimujesz ...chyba ze chcesz tylko oborcic caly obiekt lub go gdzies poruszyc ...

 

w opcjach splina masz takie cos jak renerable i display mesh in viewport

 

jak to cie nei zadowala to modyfikator bevel lub bevel profile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo robie filmik i tam będzie gościu z kresek który bedzie chodził sobie po scenie i ma wyglądać "płasko" będzie to kilka lini imitujące kości... przy renderingu chciałbym aby były obwudki i wyglądało to na powiększone linie.. tak jakbyś narysował sobie go z jednej dużej zamkniętej... ale mi chodzi o proste kreski a nie edycje iluś vertexów...

 

czaisz bazę? :D

StickMan - gościu z patyków... :D

Już mam pewne rozwiązanie, ale masz może lepsze... Po części się zastosuję do twojego pierwszego... Ale może masz jeszcze jakieś nieco lepsze :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności