Skocz do zawartości

scena3d:kapliczka z cmentarzem


mort

Rekomendowane odpowiedzi

tą scenkę modelowałem sobie od jakiegoś pół roku kiedy tylko miałem wolną chwilę, np w przerwach od matury..teraz mam wolne wiec skończyłem i stwierdziłem ze wystawię a co mi tam, wkońcu kiedys trzeba coś pokazać :)

dużo w tej pracce jest do poprawienia, ale niestety komp już nie wyrobił, no i musiałem z zieleni i coponiektórych detali zrezygnować.

więc proszę o zjechanie bez litości :)

 

link do wersji hi-res:

http://img207.echo.cx/img207/9244/kaplica3aq.jpg

POZDROWIONKA

edit:69 post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troszkę to "klockowate", scena jest oświetlona przez dość ostre słońce a niebo masz zachmurzone. Brama jest ok ale przy fundamencie płotu zapomniałeś dać UV Map (tak mi się wydaję) no i górę tego fundamentu przez to masz rozmazaną. Widać to na hi- res.Bramę też bym trochę przybrudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za liczne komentarze :D

belus-wiem że klockowate, ale komp juz nie uniósl by więcej poly...niestety pracujęna domowm sprzęcie i musze się nauczyć oszczędzać poly....

kuba333-zazwyczaj mgła nie jest potrzebna zeby góry były tak widoczne...wyjżyj za okno :D

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedziec ile ta scenka ma Poly?

 

Metodą na czkawki kompa w pracy nad takimi scenkami może być wyświetlanie skończonych obiektów jako Box-y. Wystarczy we wlasciwosciach obiektu zaznaczyc opcje - Display as Box.

Napewno pomoze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scena z calym wnetrzem ma okoli 60000 poly, ale wnetrze wywalilem, zostalo ich jedynie 50000..i tak moj komp pada...i dziwie sie dlaczego inne sceny spokojnie unosi z wieksza iloscia poly...

a skończone obiekty ukrywam i wyciagam tylko do renderowania(albo nawet nie-render hidden)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze, i przychylne (częsciowo) opinie. miałem do tego nie wracać, ale chyba jednak jeszcze sobie posiedze i popieszczę tę scenę. może niedługo wrzucę wersję ostatecznie ostateczną :D

 

pozdrawiam was dobrzy ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności