Skocz do zawartości

Scena 3d:Pokoik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Faktycznie trochę sterylne, ale troszke sie spieszyłem bo to dla koleżanki na gwałt potrzebowałem, renderowałem scanlinem i w sumie nie było czasu żeby teksturkami się pobawić.

Sam pomysł nie był mój a przy tym najwięcej czasu schodzi. Przy modelowaniu wiedziałem co mam narysować także poszło w miarę szybko a to że renderowałem scanlinem też wiele przyspieszyło, szybko sie liczy (niestety maszyny do liczenia to nie mam), można wprowadzić zmiany, coś tam doświetlić. Trochę to za jasne bez jakiegoś klimatu ale miało być jasno i wszystko widać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, faktycznie troche kiepskie oswietlenie - wyglada troche jak w nocy, ale lampki sie nie swiecą, te speculary tez nie wiadomo od jakiś swiateł

a co do samego scanline'a - w nim naprawde mozna otrzymac niezłe rezultaty

jakbys właczył np. radiosity to wygladałoby o wiele lepiej

co do samego pomieszczenia to nie podobają mi sie sciany (kolory) i to, ze jest strasznie ciasno - z tyloma stolikami wygląda raczej na restauracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolorów i całego wyglądu to nie moje pomysły. Pokoik to w rzeczywistości jakiś mały barek który idzie do remontu. Bardzo chętnie pobawiłbym się radiosity albo vrayem ale nie miałem czasu ale dobrze bo bardzo mi się spodobał scanline. Będę częściej go używał dopuki nie kupię sobie normalnego komputera.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności