Skocz do zawartości

żółw siadamahakavikiki!


Tajemniczy_pan

Rekomendowane odpowiedzi

1

EDIT- skasowałem krechę:p

 

Zołw zrobiony na COW(creature of the week) na conceptart.org. Pewno szans nie mam, ale zawsze miło sobie odpocząć od szkoły:p

 

oto opis-(o to chodzi, zeby sensu nie miało)

 

siadamahakavikiki turtle ("b- class movie/ mr. radar from the moon vs godzilla" style description

The siadamahakavikiki tutrles are very fragile animals in the first days of there life. they used to be eaten, by the bigger ines or mecha godzillas. There only way to survive, was to attack their opponents whith their horrible destructive voice(hdv)[ths is just so stupidanj_happy.gif]. Unfortunatelly the hdv of small siadamahakavikiki turtles was to weak to destroy big mecha- turtles. they could only destroy them by working in pairs. [br carefull- the best moment] So the formal leader of the turtles- Kasadahikuhiku- asked one of the gods, if he could fast forward the evolution. And so it happened- the siadamahakavikiki turtels gained two more heads instead of legs. Now, in their early years, their weak hdv was 3 times stronger. When the siadamahakavikiki got older, he was better in making the hdv, and didn't need his 2 brothers. Because they are used as legs, the die when they are about 3 years old. [this is getting more godzilla style the ever anj_smiley.gif ]. The god while evolving the siadamahakavikiki turtles gived every head 1/3 of there old brain, so after leg- heads die, do dies 2/3 of the brain and the head-head gest really stupid (almost as stupid as this story). Usually it makes some stupid decision in his life and dies shortly, after the death of his 2 brothers.

 

178302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Całkiem niezłe... moze troche sama głowa moglaby być inna, ale zła też nie jest...

Obrys jaśniejszą kreską od dołu sprawia troche, że zółw wydaje się być "wycięty"...

...ogólnie wyrobiłeś sobie specyficzny/charakterystyczny i całkiem niezły styl ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mw4d-> cieszy mnie uznanie od takiego Vipa jak Ty( mającego więcej nagród bitewnych niż było bitew:p)

 

Marduk-> CO do stylu, to raczej nie mój- dopiero po skonczeniu konceptu zorientowałem się, że tło to jedna wielka zrzyna od biglebowskiego (podświadoma zrzyna, bo mam jego koncept żaby z Fa na pulpicie). A co do kreski pod spodem, było to całkiem zamierzone:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wysmienite=) wspaniaBy klimat, kreska która podkresla lekko surrealistyczna wizje i kolorki nie sterylne i dobrze dobrane...moze jeszcze troszke podkreslic fakturke powierzchni zolwika ale chyba nie... mówiac prosto: wow =) a, nie pasuje mi ta jasna kreska miedzy zulwiem a powierzchnia na ktorej lezy, wyglada przez to jakby byl wycity i wklejony w tlo...nie bac sie uzywac czarnego czarny jest gooood brac przyklad z batmana i spawna oni zawsze tylko po ciemyh zaukach sie krecili:P :D

 

klimat w 90% z American McGee's Alice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlorka

zolw jest calkiem w deche, wystraszony, wyalienowany zolw z charakterem, ale robi wrazenie. kreska tez calkeim niezla. co do krechy u dolu zolwia to nie powinno je tam byc acz kolwiek... cos w niej jest. podoba mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności