Skocz do zawartości

Objekt_3D Szklany stolik


bkdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jakis czas temu ktos tu wrzucil ten sam tutorial (tylko tam proporcje byly lepsze) praca zostala szybko usunieta :P - to tak tytulem sensownosci, a co do wykonania - na pierwszym renderku oswietlenie jakies dziwaczne, material miski swieci sie jak ... wiadomo jak co, ujecia ogolnie niezbyt interesujace. zostaw to pan dla siebie :D:D:D

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu ktos tu wrzucil ten sam tutorial (tylko tam proporcje byly lepsze) praca zostala szybko usunieta :P - to tak tytulem sensownosci, a co do wykonania - na pierwszym renderku oswietlenie jakies dziwaczne, material miski swieci sie jak ... wiadomo jak co, ujecia ogolnie niezbyt interesujace. zostaw to pan dla siebie :D:D:D

 

pozdrawiam :)

 

ja myśle że leru by juz dawno usunął jakby chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze znalazl w tej pracy cos czego ja nie znalazlem? :D
myśle że po prostu jest wyrozumiały :] szkło skopane :P reszta luzik(czyt. jak w tutku) - tylko zastanawiam sie czy każdy element będziesz nam wrzucał do pokazania do galeri3d ?

peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge powstrzymać sie od śmiechu jak czytam ten wątek. Tyle odpowiedzi w tak krótkim czasie. Nieźle.

" Ja na twoim miejscu nie porywał bym się odrazu na całą scenke pokoju ale przerobił najpierw wiele tutków ze wszystkich dziedzin."

Też mi scena. O w morde jaka trudna. Może już dajmy spokój temu biednemu stolikowi i jajeczkom. Przecież to pierwsza praca.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten wątek.

 

Skoro tak,

 

ale zabieram sie teraz za cały pokój

 

to musiałeś coś wkrecać z tym czytaniem

 

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać ale żeby nie było że to tylko OT to:

 

Jeśli chcesz zająć się Vizkami to oglądaj wiele renderów Vizek jest ich szczególnie wiele na Evermotion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehrfe pfuuu, nie no rozumiem praca z torka ale dawaj z jakiegoś pożądnego torka a nie z takeigo gdzie wszystko robi się w 5 min... i żeby to jeszcze jakoś wyglądało nie noooooo...prffff mnie to jakoś nie tego wiesz... też przerabiałem to samo i poszedłem od razu na...no nieco dalej moge ci pokazać jak wyglądało to po moich 5/10 min...

 

Aha i tak jak siwy... i paru innych kolegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie wiem jaki ma sens wrzucanie tu obrazków zrobionych w/g tutków, słowo po słowie. No i co to ma udowodnić, że autor ma dostęp do netu i że umie czytać. No sorry, to gdybyśmy się zajmowali nie grafiką, a na przykład literaturą to przepisałby powiedzmy "Lokomotywę" albo Inwokację z "Pana Tadeusza"? Wydaje mi się, że chwalić to się powinno własnym kunsztem/wyobraźnią. A zresztą jeśli autor pokazuje takie coś i pisze, że to jego najlepsza praca, to w zasadzie wszelkie komentarze wydają się być bez sensu.

 

Pozdrawiam

 

 

P.S. TO MÓJ POST NUMER 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności