Skocz do zawartości

telefonowanie przez intrnet


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio moj ojciec wpadl na genialny pomysl zeby telefon z domu wypierdzielic bo za duze rachunki przychodza. Mnie to pasuje (w koncu bym sobie zalozyl jakies fajne lacze a nie na modemku ciagnal) tylko jest kwestia porozumiewania sie ze swiatem. Ojciec planuje kupic komorke jako telefon domowy tylko jak z komorki zadzowi gdzies to mu cala karte zezre. Pomyslalem czy nie mozna by z neta dzwonic. Slyszalem ze sa takie programy ze za darmo mozna wszedzie dzwonic tylko nigdy nie mialem z nimi do czyninia. Wiec pytam sie was, probowaliscie dzwonic przez neta, jakie programy do tego sluza?

 

Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, nie ma nic za darmo :) Owszem istnieją takie programy jak Skype czy TS, ale to są kumunikatory, w niczym nie różniące się od np. GG (tyle ze gada sie tam głosowo, a co najważniejsze bez ograniczeń i za darmo ;) ). A co do "Wirtualnego Telefonu Domowego", to osobiscie mam EasyCall, jest taniej niż w TP'sie no i jakoś tak... lepiej ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys istnialo cos takiego jak babble (czy bubble?) i faktycznie mozna bylo sobie pogadac za darmo praktycznie z kazdym numerem stacjonarnym na swiecie, jednak niestety 1.01.2005 serwis ten wprowadzil oplaty za korzystanie z ich uslug, wiec darmocha sie skonczyla :( w chwili obecnej raczej nie ma zadnego odpowiednika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem jakiś program do rozmawiania przez internet. Jednak było tam do wygadania kilkanaście minut (chyba 30 min) i dalej było trzeba kupić dostęp. Jednak rejestrować można się tam w nieskończoność dzięki czemu te 30 min jest "odnawialne" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności