Skocz do zawartości

zmniejszyc www


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie wrzucac wiec wrzucam tutaj.

 

Zrobilem sobie strone, ale nie zauwazylem ze robilem w wyzszej rozdzielczosci [tj 1280x?? zamiast 1024 szerokosci]. Czy ktos zna tag, skrypt czy cos zeby zmniejszyc wszystko o polowe bo nie chce mi sie jej od nowa pisac ;/? Wszystko o 50% lacznie z obrazkami itd

 

Plis help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

strony robi sie do szerokosci 800 x 600 a nie 1024, w czym masz ta strone, flash, html ? i tak trzeba wszystkie obrazki (symbole) pozmniejszac bo bez sensu zeby sie ladowaly wieksze niz sa w rzeczywistosci, a topic do WebArt czy jak to sie nazywa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zartujesz? wiekszosc stron jest przystosowana do 1024x 786. Obrazki sa skompresowane wiec nie zajmuja duzo. Kazdy ma nie wiecej niz 10-15 kb wiec roznicy nie ma. Widzialem gdzies skrypty gdzie strone mozna bylo odwracac, mirrorowac [tzn lustrzane odbicie] itd, na pewno musi byc tez zmniejszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest zart, fajnie jest gdy przy 800 x 600 strona nie ma poziomych paskow przewijania ( no chyba ze tak juz ktos sobie obmyslil), nie wszycy uzytkownicy internetu maja 1280 x 1024

 

a te skrypty to co bylo ? java jakas czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standartem juz teraz sa stronki 1024x768, juz siedze ponad 5 lat w HTML'u i do takiego wniosku doszedlem :),teraz robie stronke mojego roku i tez jest w rozdzialce 1024x768;

a co do skryptu to rzeczywiscie tez sie kiedys z nim chyba spotkalem, ale na Twoim miejscu zaczalbym zmieniac strone od poczatku :]

PS.1

...ale nie zauwazylem ze robilem w wyzszej rozdzielczosci [tj 1280x?? zamiast 1024 szerokosci].

dobre :P, mi sie nie przytrafilo czegos takiego nie zauwazyc :)

PS.2 Jak znajde ten skrypt to dam cynk

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności