Skocz do zawartości

Modyfikator Paint do Twarzy


sloneczny_karuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chodzi o to?

http://www.max3d.pl/art-other/paintModExV6.zip

 

znalezienie tego linku zajęło mi minutę...

link był na tym forum :D

 

a co do pluginu – przynajmniej mi nie odpowiada ta metoda modelowania/modyfikacji...

do modyfikacji twarzy znam dwa świetne pluginy: RubberTools (ma on też rozbudowany własny system mapowania i gotowe mapy), oraz Cluster-O-Matic

 

są one płatne ale wkońcu w necie da się ściągność wszystko... (technologia P2P, w szczególności bittorent :D)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie, tak jak kazdy plugin, przegraj sobie pliki w rozne miejsca na dysku, im wiecej miejsc tym lepiej, potem sprobuj zapamietac gdzie poprzegrywales, najwazniejsze zeby wsrod katalogow znalazl sie katalog 3dstudio /plugins reszte mozesz skasowac, jezeli pamietasz, oczywiscie gdzie to bylo. a jezeli chcesz jakis bardziej szczegolowych informacji to prosze bardzo:

 

pliki sa spakowane formatem rar, zeby go rozpakowac uzyj programu winrar najlepiej, moze tez byc total commander lub cokolwiek innego co ten format rozpoznaje, ale pamietaj bądź legalny, nie ulatwiaj sobie zycia crackami, jezeli spodobaja ci sie te programy to nie zapomnij ich zakupic.

 

w srodku masz te kilka plikow o ktorych pisalem juz wczesniej, pamietaj jak najwiecej miejsc na dysku, wtedy zabawa jest najlepsza, zapros kumpli i dziewczyny, zostaniesz krolem imprezy ;).

 

Aha jezeli nie chcesz czytac durnych odpowiedzi to sam najpierw poprobuj cos zrobic, wszystko na temat instalacji pluginu jest opisane w plikach html w archiwum rar, ktore sobie sciagnales, wystarczylo rozpakowac i poczytac, powodzenia w pszyszlych bojach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem, wystarczylo zebys zajrzal do plikow html ktore byly w tym zipie (faktycznie moj blad) i nie musialbym niczego pisac ani ja ani Tomson, bo tam wszystko na temat instalacji i uzywania bylo opisane, a jezeli nie zorientowales sie o co chodzi w moim poscie, to sprawdz w slowniku wyrazy ironia i sarkazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności